Wpis z mikrobloga

Ej mordeczki, tu Papajak - spokojnie. Dzisiaj koleżanka xavalynx wrzuci filmik z orędziem do fanów, wszystkie filmiki będą dostępne :D

Kanał z tego co jutub mówi jest zawieszony, nie usunięty, tak więc nie wiem - chyba pare miesięcy przerwy bedzie :(
  • Odpowiedz
@Stalowa_Lyda: ej poczytałem i ten suspend to chyba jednak permanentny jest :(

no to ten, w takim razie zrobimy inaczej - założę nowy kanau i wrzucę wszystko od nowa :D trochę mi to zajmie ale będzie warto
  • Odpowiedz
@Schlong: Niedobrze. A podali jakiś powód?
Nowy kanał to dobry pomysł, ale trzeba go jakoś zabezpieczyć przed ponownym spadnięciem. Może ustawić "for mature audiences only" lub coś podobnego. Nie znam się na tym, ale anonki pewnie mają swoje sposoby. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Stalowa_Lyda: ja nie jestem "anonkiem", ja jestem stąd :D

Spadnięcie kanału jak mówię - 3 strikes in 3 months. Zdjęli mi Papieża Słowjańskiego, a teraz ostatnio zdjęli 2 filmy jeden po drugim. Na "wielkim turku" wytłumaczyli, że "violent and drastic content", a na "tyle dzieci", że "suggestive content involving minors". Albo miałem pechowe grafiki, albo serio po prostu zmasowany atak niewłaściwych katolików :D
  • Odpowiedz
@Stalowa_Lyda: ja nie z kurahena, mam mobilny internet, a oni tam takich nie chcą. a na vi to nawet nie wchodzę, bo to pedałówa, wiadomo :D Dobra, robię powoli ten kanał, zaczynam od fanpejdża oficjalnego. Jak będzie wszystko gotowe to wrzucę do tego freda
  • Odpowiedz