Wpis z mikrobloga

Piszą na fejsie o Arczim

Co do obecności gościa na miejscu raczej nie mam wątpliwości, natomiast fakt jest taki że jest z USA, gdzie służył i stamtąd przyjechał. Problem mam (jak i wielu ludzi którzy lepiej ogarniają temat) z tą całą Grupą Zadaniową. Na moje wychodzi na to, że on jest tam sam, jako Polak. Okazało się z czasem, że ludzie ze zdjęć rzekomo przedstawiających tą grupę, to byli ludzie z SDF. Ciekawy kontrast jest pomiędzy nim a innym Polakiem, anarchistą, który walczy w szeregach SDF, ale totalnie dba o anonimowość, bo wie co czeka jego rodzine w Polsce gdyby się ujawnił. Najważniejsza sprawa jest taka, że gość tam jest, to w ogóle nie ogarnia tła i polityki tej wojny, pieprząc i powtarzając prawackie pierdoły, jak również zupełnie nie ogarnia rewolucji rożawskiej. Do pociągania spustu zbyt wielkiego rozumku się nie wymaga.

A wiedzieliście że na allegro sprzedawał przypinki grupy zadaniowej? Rozeszły się jak ciepłe bułeczki. $$ miały iść na pomoc do Syrii. Widzieli? Nie dość że sam wygrywa bitwy, to jeszcze przykładny przedsiębiorca o dobrym serduszku. Prawicowy ideał.

#syria
#archerpl
matador74 - Piszą na fejsie o Arczim

Co do obecności gościa na miejscu raczej nie ...

źródło: comment_OgJUXkGuZo2KBUFQpGO6IBB4UmnEv9zT.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz