Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie :( przyszedl czas zeby zezlomowac swoja alfe 159 i czas na szukanie czegos nowego czego bardzo nie lubimy... jakos tak trafilismy na Hyundaia i wybieralismy pomiedzy Tucsonem a i30 (imho to to samo tylko jeden jest troche wyzszy) a roznica w cenie to ok. 7k euro. W jednym salonie zaproponowali mi tucsona 2.0 crdi w bardzo dobrym wyposazeniu za 27k euro. Hyundai ma teraz w Austrii edycje 25 letnia i w niej i30 z silnikiem 1.4 mpi (100 koni) z nawigacja i klimą automatyczną za 18k euro co mi sie calkiem podoba. Za 21k jest 1,6 crsi 110 konny. Jak sprawuje sie ten silnik, moze ktos ma lub jezdzil? Co kupić?

#hyundai #motoryzacja #cokupic #jakisamochod
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniag: problemy starego samochosu, rdza na podwoziu, olwj juz zaczyna kapac w roznyxh miejscach, problemy z przejsciem przegladu. Ogolnie pora na nowy samochod zeby moc spokojnie jezdzic i sie nie martwic
  • Odpowiedz
@Krzemol: jest taki problem, ze tutaj w Austrii przeglad jest calkiem ciezko przejść. Wsadze w nia ze 2-3k euro zeby dostac 'pieczatke' a w niedalekiej przyszlosci czeka mnie wymiana sanek przedniego zawieszenia bo to co robi z nimi rdza to jest porażka. Do tego to jest 11 letni samochod i ciagle bedzie coś... pewnie pojedzie do polski albo na czesci albo w calosci.
  • Odpowiedz
Tak w ogole to wybor padl na i30 kombi z silnikiem 1,6 crdi w specjalnej edycji na 25 lecie hyundaia w Austrii z navi i dwustrefową klimą. czekam teraz tylko na odpowiedz czy uda sie sciagnac taki jak chce od innego dealera (3 są w Austrii) czy bede musial czekac do stycznia
  • Odpowiedz
@Akira: Mam Tucsona z tym silnikiem i jest ok, fajnie sie zbiera i latwo wyprzedza. Za rok bedzie zmiana na i30 Fastback albo N, w zaleznosci ile bedzie kosztowal.
  • Odpowiedz