Wpis z mikrobloga

  • 7
Ale mnie ten Stalowy wkurza. Co odcinek opiepsza wszystkich i płacze jak jest źle. Zresztą pokazał klasę ostatnio jak przy dalekim od bazy zleceniu kilkudniowym kazał ekipie spaść do domu i następnego dnia wrócić, a sam poszedł z bratem do hotelu. Ale za to Przemek z Olmetu pokazał szacunek do pracowników, bo przy podobnej pracy z dala od bazy zafundował hotel + jakieś baseny czy spa dla swojej ekipy. Stalowy jak typowy #janusze #januszebiznesu liczy i płacze za jakieś szyby czy śruby za 50 zlotych, a kilka lub kilkanaście tysięcy przepiepsza na jakieś pierdoły typu samolot czy 2 wozy strażackie.
#zlomowisko #discovery #zlomowiskopl
  • 11
  • Odpowiedz
@FoxX21: A wg mnie to ten z Olmetu to typowy Janusz, każe pracować po 16 h, co chwilę się czepia, itd. itd. Stalowy pokrzyczy, pokrzyczy, ale nie pozwala się nudzić pracownikom i widać, że mają względny luz w robocie (pytanie na ile to jest grane, a na ile rzeczywistość). A w tamtej miejscowości pewnie wielkiego wyboru hoteli nie było.
  • Odpowiedz
Przecież to jest wszystko ustawione pod publikę. Stalowy kreuje postać twardego bossa z klasą (machanie szabelką na koniu itp.) Na codzień pewnie siedzi w swoim biurze i nawet do swoich orłów nie wyjdzie bo ma od tego ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agravator: Reżyserowane jest na pewno, ale widać że sporo z tego co pokazują to naturalne reakcje, nikt tak dobrze nie gra. Jak operatorów kamer nie widać (n[. jak jadą samochodem) to też inaczej się zachowują. Wiadomo, że ustawka jest jak coś przeskrobią (np. gdy jeden z pracowników miał niby wypite albo jak czegoś niby zapomnieli i "cicho sza" jakby nie wiedzieli że to się nagrywa i szef i tak się
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: jeszcze na początku to jakoś wyglądało i faktycznie byłbym w stanie uwierzyć że część akcji jest prawdziwa, ale teraz to przecież 95% z tego to jest reżyserka na zasadzie "gramy samych siebie w danej sytuacji". jak tego nie widzisz to jesteś ostro naiwny chłopie xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Przecież napisałem, że część jest reżyserowana (jak ostatnio z brakiem paliwa, tam zajechało sztucznością jak nie wiem). Ale większość to naturalne reakcje, oni naprawdę jadą na robotę i z ponad 8 h pracy wyciągają kilka minut. Sory, ale nie wierzę, że dla telewizji specjalnie naruszaliby np. konstrukcję budynku, który nie miał iść do rozbiórki (niedawno był taki odcinek) albo rozwalali prawie nowy samochód. Żaden przedsiębiorca nie chciałby się pokazywać
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: nie no masz rację, przecież programy na discovery są mega naturalne i nieustawione. warsaw shore ma mniej ustawki niż zomowisko xD

"Sory, ale nie wierzę, że dla telewizji specjalnie naruszaliby np. konstrukcję budynku, który nie miał iść do rozbiórki" - tej, no ale skąd wiesz, że ten budynek szedł do rozbiórki lub nie szedł? i co tam konkretnie było celem tej roboty? no chyba, że z góry wierzysz w
  • Odpowiedz
nie no masz rację, przecież programy na discovery są mega naturalne i nieustawione


@yahoomlody: lol
Twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem jest zadziwiająca. Nice straw man.

no ale skąd wiesz, że ten budynek szedł do rozbiórki lub
  • Odpowiedz