Wpis z mikrobloga

@wiesiu2: W Polsce nie słyszałem, ale mogą jakieś się powoli pojawiać. W każdym razie dzięki temu że na razie jest raczej mało programistów Rusta, dość łatwo o pracę zdalną - sam się tak załapałem, nie mając w nim doświadczenia poza paroma prywatnymi projektami utworzonymi w ramach nauki (wbrew temu co pisze @uzytkownikTHCE, są firmy w USA, w UK, ostatnio dostałem ofertę z Singapuru). Moim zdaniem warto go ogarniać, zwłaszcza że
@fizyk20: myślisz że jest szansa na pracę zdalną po pół roku nauki, jakichś dwóch małych projektach prywatnych i do tego 10 lat doświadczenia w php, frameworki, postgres itp...?
@wiesiu2: Trudno mi powiedzieć - najprawdopodobniej dużo będzie zależało od wrażenia, jakie zrobisz na potencjalnym pracodawcy podczas rekrutacji. Jeśli okażesz się ogarnięty, to szansa powinna być :) Reszta raczej nie będzie miała dużego znaczenia, ja jedyne co zrobiłem to wpisałem Rusta na CV (nie pisząc nic o zawodowym doświadczeniu, a przy C# czy Pythonie to zaznaczyłem) i rekruterzy sami się zainteresowali ;)