Wpis z mikrobloga

@Zaybatzu: Kamera też była świetna - szkoda że ciężko było cokolwiek z niej zgrać na PC albo zbackupować (miała jakąśtam pamięć wewnętrzną z tego co pamiętam). Taki zestaw miałem, samą kamerę gdzieś jeszcze powinienem mieć, kiedyś dokupię telefon do kompletu i zgram z niej zdjęcia, nadal parę ujęć pamiętam ʕʔ
Pobierz janoosh - @Zaybatzu: Kamera też była świetna - szkoda że ciężko było cokolwiek z niej...
źródło: comment_9xOMsJGHAXO8nSZsr1MSl5NgA6drjR2c.jpg
@Zaybatzu: A takie cudo ktoś miał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w gimbazie miałem Sony Ericssona W300i, takiego z klapką i podwójnym wyświetlaczem. Klapka w nim chodziła bardzo luźno, dzięki czemu mogłem lansiarsko otwierać go i zamykać jednym wprawnym ruchem ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak szliśmy ekipą z tym głośnikiem i Firmą JP puszczoną na cały regulator (tak, takiej muzyki słuchało
Pobierz k.....1 - @Zaybatzu: A takie cudo ktoś miał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w gimbazie miałem Sony Er...
źródło: comment_mOhlMg4GAmTnbBW3JxNdsBGGSyousFDa.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kw401 Stary! 3 lata używałem tego telefonu i do tej pory go mam w szufladzie "just in case"! Też tak robiłem, to było mega :-D W ogóle ten telefon wspominam najlepiej, mimo tego popieprzonego złącza... Jak wrócę do domu, to pokażę Ci sztuczkę, bo w tym telefonie można było podejrzeć ile zrobiliśmy "otwarć klapki"!