Wpis z mikrobloga

@trezzile: Gotowanie i okulary to twój najmniejszy problem. Czemu nie pracujesz jak roboty w opór? Masz jakiś stopień niepełnosprawności, fobie społeczną, mieszkasz na #!$%@? bez prawa jazdy?
@kannah34 Od nowego roku szukam pracy teraz ćwiczenia fizyczne uprawiam biorę się za siebie

Mieszkam w Warszawie mam prawo jazdy, fobie społeczna mam ale staram się przełamywac

Jutro mam spotkanie z laska z badoo zobaczymy jak pojdzie
@kannah34 to troll i zarzutkowicz. Wyznaje zasadę, że skoro "nie zna to nie zagada". Zajebiście błędne koło które jest bez przerwy kopiowane i wklejane jak ktoś tylko napisze coś o zagadniu. Dla opa podryw to "pajacowanie"
@trezzile: Czasami nie wystarczy samemu się ,,przełamywać'', trzeba się spotkać z dobrym psychologiem/psychiatrą, aby wyznaczyć źródła problemu i określić optymalną formę terapii. Jak chodzisz na spotkania z tindera/badoo to jeszcze nie masz zajebiście źle, stawianie pierwszego kroku przyprawiło by 90% różowych o stres i ból dupy
@zygfryd0: #!$%@?, dla mnie podryw to też pajacowanie, ale co zrobić jak narządy płciowe pulsują/zawilgocają się? Będzie podrywał roksy do końca swojego parszywego życia. Bo nie wierzę, że to 100% troll.