Wpis z mikrobloga

@nickjaknick: Robisz sobie z tego heheszki, a taka jest prawda. Powiedz, miałeś kiedykolwiek odpowiednik tych moich dwóch doświadczeń?:
a) Koleś którego pamiętałam z podszedł do mnie na przystanku i zaczął mnie ściskać i próbował pocałować. Skończyło to się dla niego soczystym liściem.
b) 60 letni profesor podczas konferencji proponował mi pójście do jego pokoju żeby "się pomiziać".

Robisz tu błąd poznawczy, to nie jest tak, że skoro większość kobiet była molestowana
@Amayor jak wracałem z gimbazy autobusem, jakiś starszy koleś przyparł mnie do drzwi, i powiedział, że jestem ładny i mógłbym na siebie zarabiać, innym razem jakiś usiłował mi założyć nelsona jak wracałem do domu, nie wiadomo w jakim celu, pewnie kradzieży, ale się wyrwałem.

Nie będę już wymieniał sytuacji, w której pijane laski się ordynarnie łasiły, bo będę wychodził na donżuana, a prawda jest taka, że czasem wystarczy mieć obie ręce i
@nickjaknick: to tym bardziej nie rozumiem czemu robisz z tego heheszki skoro sam mogłeś przekonać się na własnej skórze jakie to przyjemne. Swoim wpisem sam dałeś policzek w twarz osobom które żyją z piętnem gwałtu lub molestowania. Nie ogarniam
@Amayor wiem, że nie ogarniasz, ponieważ staram się w kwestii molestowania przyjmować jakieś obiektywne kryteria, natomiast propagatorki tej akcji przyjęły, że każdy indywidualnie ustala, kiedy był molestowany, a kiedy nie, ponieważ to osobiste uczucia są najważniejsze. Teraz tylko wystarczy, że te sprytniejsze to cynicznie wykorzystają i wychodzą kwiatki jak na pic relu.
Pobierz nickjaknick - @Amayor wiem, że nie ogarniasz, ponieważ staram się w kwestii molestowa...
źródło: comment_0YXdA3sROPsuODJLGJ1wI5VnJV7vf5aF.jpg