Wpis z mikrobloga

@itec: #!$%@? wydaje mi się, że głównie na OLX jest skupisko takich Januszy, też często dostaje podobne "oferty" ale dla świętego spokoju nauczyłem się nie odpisywać na takie propozycje.
@Limonene: taa ciekawe gdzie?moze u ciebie w miescie ale watpie bo poczta ma wszedzie takie same ceny,po drugie nawet jakby tak bylo to najtansza paczka na pewno nie bedzie paczka z butami,zeby wyslac buty to ttza zaplacic jakies 15zl a juz pobraniem to chyba ok 20zl,wiem bo czesto korzystam i tez chce zeby bylo jak najtaniej
@atrax15: u mnie w mieście też, tak jak w każdym innym. Sprawdź cennik na stronie poczty ;) dodatkowo zawsze można wysłać paczkę jako duży list polecony, wtedy wychodzi 10,8 za ekonomiczny a 11 za priorytetowy, bo buty faktycznie chyba się nie załapią wagowo na tę najtańszą.
@Limonene: paczka to nie list i na odwrot,rozmawiamy o paczce,poczta to zlodzieje i jest droga w #!$%@?,w zeszlym tyg wysylalem czapke bejsbolowke,za paczke mi policzyla 13.50zl listem cos ok 11zl,uwazasz ze to normalna cena wysylki czapki?jezeli byly by to buty to jeszcze bylbym w stanie to przelknac,ale czapka?