Wpis z mikrobloga

@Slought: Mysle ze koniec końców Boxdel obsra zbroje i wogole do walki nie dojdzie z przyczyn ''organizacyjnych'' a teraz napina sie jak plandeka na zuku i groznie gada zeby podbic fejm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wanzey: @Alf_Rudy: Ale Ci youtuberzy mają #!$%@? w główkach - jednemu auto samo pędzi, samo zmienia biega, a wykręcana z potu koszulka boxdela mówi sama za siebie. Idź pan z nimi w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Slought: Baleronek nie miał jaj wypić piwa, wlac Choinie, wypić z grubasem, zrobić urbexa, film o zasadach urbexa itd.

Jakby tak wymieniać to caly odcinek Milionerow by zajelo wymienianie jego grzeszkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: A widzisz, Pan ciekawostka znany szerzej (nie dlatego że jest ulany xD) jako @BOXDEL bądź boxdil w rzeczywistości nie jest żadnym naczelnym polskim mythbusterem, tylko mitomanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slought: ja naprawde wchodzac na wykop śmieje sie z przegrywów ktorzy analizuja moje zycie, moja widownie, moje dzialania... wszystko co robie jest przemyślane i robione tak by pozniej czerpać energie z plotkarzy w komentarzach, ktorzy w dupie i gowno widzieli.
I tak najsmieszniejsi sa dla mnie Janusze wykopu ktorzy oceniaja skill w walkach po tym czy ktos byl w huligance XDDDD
  • Odpowiedz
@Slought: a Ciebie panie Slought bardzo czesto widuje negatywnie komentujacego moja osoba. Ciesze sie, ze mam tutaj tak wielu angazujacych sie w moje zycie ludzi. Ja w swoim zyciu osiagnalem juz bardzo duzo i teoretycznie moglbym juz zyc z tego co mam, ale mam zamiar osiagnac jeszcze wiecej by bylo jeszcze wiecej takich ludzi. Dodajecie skrzydeł, nawet nie wiecie jak bardzo. Bo mam świadomość, ze majac tak olbrzymia wiedze na moj
  • Odpowiedz
@BOXDEL: A widzisz pan panie ciekawostka. Mnie za to bawi brak dystansu do siebie, bycie niesłownym mitomanem oraz grożenie innym śmierciom kiedy prawda zaboli ciut za bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz