Wpis z mikrobloga

@BOXDEL:

Ja w swoim zyciu osiagnalem juz bardzo duzo i teoretycznie moglbym juz zyc z tego co mam, ale mam zamiar osiagnac jeszcze wiecej by bylo jeszcze wiecej takich ludzi. Dodajecie skrzydeł, nawet nie wiecie jak bardzo. Bo mam świadomość, ze majac tak olbrzymia wiedze na moj temat musisz troche sie wysilic i poswiecic czas, ktory ja na przyklad wkladam w trening lub prace by miec wiecej i byc lepszym
x.....x - @BOXDEL: 
Ja w swoim zyciu osiagnalem juz bardzo duzo i teoretycznie moglby...

źródło: comment_XZl1KsEVoHkZbcZz7ElRFGJSwltZmHgx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BOXDEL: Ale wylewasz swoje frustracje xD
Pamiętajmy iż w gruncie rzeczy jesteś osobą która dostała się do nowego ścieku jakim jest YT, nie potrafisz nic poza #!$%@? głupot do kamery. Nawet twój kolega wybrakowany mokebe potrafi od ciebie więcej, umie tworzyć bity, a ty co potrafisz? Zrobić sobie zdjęcie na insta, pójść na trening żeby wrzucić jeszcze jedno i czytać informacje wyciągnięte z google do kamery żeby dzieciaki napędzały ci
  • Odpowiedz
@ICONNECT: perfekcyjnie ujęte. Inni YouTuberzy co mają tu konto wiedzą co powiedzieć a co nie.
Podałbym kilka przykładów, gdzie mimo serwowania raka na YT nie traktują tu ludzi jak ścierwa czy gorszych od siebie.

@ramolDL:

Te kuce na których ciśniesz często programują i posiadają ścisły umysł, rozumieją rzeczy o których ci się nawet nie śniło, matematyka web/app dev i te sprawy
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Znowu zmarnował swój cenny czas, który mógł poświecić na trening i rozmowę z koszulką która koniec końców sama za siebie mówi na przeczytanie tego wszystkiego i odpisanie xD
@BOXDEL USKRZYDLA MNIE TO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz