Wpis z mikrobloga

#szkolateyzana ( Zaobserwuj, jeżeli jesteś ciekawy więcej #patologiazewsi z #zawodowka )

8:00-8:45 Zaczyna się lekcja, luźna w sumie ponieważ było zastępstwo

8:45-8:55 ( PRZERWA ) Przerwa, podchodzi do grubego taki typowy Seba, i zaczyna go spychać z krzesła, nie wytrzymuje nerwowo, i idzie do kibla się zamknąć

8:55-9:40 Lekcja matematyki, klasa narzeka że za szybko nauczyciel każe przepisywać, co 2zdanie powtarza poprzednie bo jakiś Seba się #!$%@? na lekcjach

9:35-9:40 ( PRZERWA ) Seba, który dokuczał grubemu z dupy ma gwizdek w rękach, i gwizda na przerwie, musiałem słuchawki nauszne założyć na uszy, szkoda mojego słuchu

9:50-10:35 Lekcja przedsiębiorczości, kim chcecie zostać w przyszłości? Sebixy na samym końcu nawet nie napisali co by chcieli robić w przyszłości, i zgnietli sobie kartki po czym wyrzucili je do kosza.

10:35-10:50 ( PRZERWA ) Długa przerwa, większość klasy je wtedy chleb, w tym ja. Oczywiście nie zjesz w spokoju, bo sebixy każdego muszą zaczepiać, w tym ciebie.

10:50-11:40 Lekcja W-f idziemy biegać wokół boiska, bieganie na ocenę, pierwsze trzy osoby dostaną najlepsze oceny, reszta 3. A przedostatnie 2 ( Oczywiście sebixy, które sobie chodziły spacerem 3kółka ) Ja zająłem 3miejsce czyli 4 z lekcji.

11:45-11:50 Lekcja wychowawcza, klasa nie daje już rady po luźnych lekcjach xD

11:55-12:30 Lekcja matematyki, większość klasy rzuca samolotami albo papierkami komuś w plecy. Jeden wywala się na krześle.

KONIEC LEKCJI - Sebixy z Karynami palą pod drzwiami od szkoły, e-papierosy po czym wracają na chatę.

##!$%@? #szkola
AsuriTeyze - #szkolateyzana ( Zaobserwuj, jeżeli jesteś ciekawy więcej #patologiazews...

źródło: comment_xBxXqDUfYM48AwalD8f3tFr7IFRPI1ae.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości zapytam, jesteś teraz w 1 klasie zawodówki razem z ludźmi których opisujesz? Jeśli tak to dlaczego wybrałeś akurat zawodówke?
  • Odpowiedz
@bartmni: Tak, opisuję tych ludzi w internecie. Dlaczego wybrałem zawodówkę? Głównie żeby po tej szkole mieć coś wyrobione przynajmniej na poziom podstawowy i móc pójść do pracy u kogoś :) Ale po tym jeszcze liceum mnie czeka.
  • Odpowiedz