Wpis z mikrobloga

Nie wiesz co zrobić ze swoim życiem? KUP SOBIE #!$%@? SUBARU LIBERO! Nie żadnego Civica w gazie, Gulfa z lampami seksu, czy zardzewiałą Szpachlibrę tylko #!$%@? Libero! Nie pytaj mnie skąd masz je wziąć, bo to nie mój problem. Zacznij bujać się Subaru po mieście, wpadaj na lokalne spoty, podjeżdżaj pod dyskoteki. Bądź WSZĘDZIE! Ludzie zaczną zwracać na Ciebie uwagę, zaczepiać, pytać o samochód - nie #!$%@? tego! Narób sobie masę znajomych - każdy będzie chciał się pokazywać w towarzystwie kierowcy Liberatora. Wśród Twoich nowych znajomych na pewno znajdą się jakieś loszki, które na pewno będą zwracać na Ciebie uwagę, bo wysoki facet z pokracznym key-vanem jest co najmniej intrygujący. Tego też nie #!$%@?! Ruchaj je na wszystkie możliwe sposoby. Kiedy już zrobi się o Tobie głośno, znajdzie się jakaś korporacja taksówkowa lub firma świadcząca wycieczki krajoznawcze dla turystów, która da Ci pracę. Być może nawet pokażą Cię w telewizji. Mając pracę, będziesz miał zdolność kredytową. Pożycz jak najwięcej pieniędzy, Libero #!$%@? na złomie i #!$%@? do jakiegoś ciepłego kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Następnie idź na piękną plażę, spójrz w błękit oceanu i krzyknij: "Wygrałem życie!".
#pasta #autorskie
  • 1