Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wykop.pl zdaje sobie sprawę, ale Hollywood jest właśnie w największej aferze seksualnej od lat.

http://www.telegraph.co.uk/women/life/harvey-weinstein-sex-scandal-shook-hollywood-unfolded/

"Po zarzutach o molestowanie seksualne producent filmowy Harvey Weinstein został wykluczony z Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Organizacja znana jest przede wszystkim z dorocznych uroczystości wręczania Oscarów. (http://www.tvn24.pl)"

Tutaj np. Emma Watson. Oskarżenia padły też od wielu innych aktorek takich jak Judd, Jolie czy Paltrow. Jane Fonda powiedziała "Wiedziałam o Weinsteinie. Wstydzę się, że milczałam" Jego ofiar naliczono już około 20.

Weinstein był wielkim producentem Hollywoodu. Jego filmy zdobyły ponad 80 Oscarów. Jego stosunki seksualne z młodymi aktorkami były tajemnicą polinszynela. Nie mówiono o nim przez 30 lat. Był żydem i demokratą więc Hollywood z racji swojego otwartego charakteru uwielbiało go. Teraz wszyscy się od niego odwracają.

#afera #hollywood #kino #film #4chan #4konserwy #emmawatson #ciekawostki
B.....a - Nie wiem czy wykop.pl zdaje sobie sprawę, ale Hollywood jest właśnie w najw...

źródło: comment_dGqiBjsP29uAbBLM8l1k6ExS1IRP2VmF.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Całe to Hollywood to jedna wielka pieprzona sekta. Przyglądając się temu wszystkiemu na chłodno i starając się połączyć wszystkie kropki, wychodzi na to, że nie ma tam osoby, która nie byłaby umoczona w ten precedens w taki czy inny sposób.

https://youtu.be/KCNvREKTnQc - w 2013 roku Seth MacFarlane podczas ogłaszania nominacji do Oskara dla najlepszej aktorki drugoplanowej (best supporting actress) wkradł mały "żarcik" na temat Harveya Weinsteina. Kiedy skończył czytać wszystkie
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Kogoś to w ogóle dziwi? Mnie to ani trochę nie zaszokowało. Pamiętam, że nasza Weronika Rosati się z tym panem również prowadzała. Nie mówię, że on jest niewinny, ale dopóki nie udowodnią mu, że kogokolwiek siłą zmuszał, zastraszał i gwałcił, to te kobiety, które wchodziły w relacje z nim w wiadomym celu, również bez winy nie są. Chciały karierę, to karierę dostały. Były gotowe na wszystko najwyraźniej. Nie mam zamiaru
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Przez ponad 30 lat dawaly sie molestowac a teraz zlozyly skarge? Bez wsparcia pana Weinsteina zadna z nich nie zrobilaby kariery dlatego godzily sie dobrowolnie. W Polsce jest podobnie i wiekszosc mlodych aktorek musialo sie "zaprzajaznic" ze starymi wygami z branzy.
  • Odpowiedz
@Shanny kurde ciężka sprawa. Taka Emma Watson jako aktorka wybiła się w bardzo młodym wieku więc by stać się popularna nie musiała dawać dupy jakiemuś staremu oblechowi, a jednak i ją to spotkało.
Czemu nie mówiła o tym wcześniej? Może bała się, że cała jej kariera i wszystko na co zapracowała legnie w gruzach i z umiejętności aktorskich poza aktorstwem nie wyżyje. Może się wstydziła? Może potrzebowała bodźca jak teraz gdy więcej
  • Odpowiedz
@temp01_01: Chciałbym jeszcze dodać jedną rzecz, bo zauważyłem, że wiele osób pisze "dawały dupy bo wiedziały na co się piszą", "były dziwkami robiły to dla sławy" itp. itd.

Powiedzmy, że część z nich wiedziała z góry na co się pisze (mam na myśli dorosłe kobiety), jednak nie można powiedzieć, że było tak w każdym przypadku - m.in. pedofilia, która ciągle przewija się przez Hollywood.

w 2016 roku Elijah Wood (Frodo z
  • Odpowiedz