Wpis z mikrobloga

Mireczki z #krakow
Gdzie warto kupić w miarę tani(fajnie byłoby żeby się zmieścić w 1.3k, ale jak będzie taniej albo drożej to płakać nie będę jeżeli będzie super) garnitur z koszulą i krawatem w zestawie? Może jakieś przykłady z sieciówek od Pań i Panów z #modameska ?
Preferowane kolory ciemne. Mam być w kwietniu świadkiem na ślubie i chciałbym zrobić wrażenie chociaż ubiorem. Ewentualnie w jakich sieciówkach warto polować na promocję?
Tak poza tematem:

  • 22
@bartez_94: Chce się dobrze prezentować. Ale tak jak pisałem - ten ziomek naprawdę wygląda w nim zajebiście, wiem że miał farta jak stąd do Bangladeszu, ale zazdro mocno i też tak chcę xD
@d__g: Kupić w lumpie zawsze można, tylko trzeba wiedzieć czego szukać i co można przerobić, aby odpowiednio dopasować zestaw do sylwetki :>
@TarGi: Dlatego potrzebuję specjalisty, ja się na tym kompletnie nie znam. Moja różowa też średnio na jeża(,)
@kedozorator: Dzięki milion!
@bartez_94: Zdaję sobie z tego sprawę, ale z drugiej strony mam całkiem sporo czasu aktualnie...
@d__g: jeśli bez butów, to na spokojnie wyczekuj promocji w bytomiu/vistuli, bardzo często można dostać w stu procentach wełniany garnitur za 700-900 zł, a za resztę kupisz koszulę, poszetkę i krawat
@KromkaMistrz: Buty mam całkiem ładne i nowe, więc mogę je odpuścić.
No właśnie potrzebuję garnituru na 2-3 lata, coby przebrnąć przez dość ciężki okres w moim życiu, a potem będzie tylko gorzej, więc lajt ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sprawdzę na pewno, dziękuję.
@d__g: wielokrotnie widziałem osoby ubrane w drogie garnitury, "profesjonalnie" dobrane w drogich salonach, które nie pasowały zarówno rozmiarowo jak i kolorystycznie do danej osoby. Niestety w salonach również trzeba uważać ;) najlepiej poczytać trochę na ten temat przed zakupem :)
@TarGi: A jesteś w stanie zarzucić jakąś lekturką na co uważać? Wiem że jest tego typu blogów/stron od wacka, ale wolałbym raczej minimum, bo... przyznam że to dla mnie męczarnia. Jeżeli chodzi o kolorystykę to raczej kierowałbym się ku klasyce - czerń i biel. Choć ostatnio podobają mi się granatowe garnitury i mocno się nad takim kolorem zastanawiam. Mój braciszek ma też całkiem spoko bardzo mocno ciemny wiśniowy kolor i też
@wataha1271: Warto bo teraz są promocje czy po prostu mają konkurencyjne ceny? Akurat mam blisko do Myślenic z domu rodzinnego, kto wie czy jutro się nie wybiorę. Jak tak patrzę to to jest niedaleko Dekady, si?
Mają ceny konkurencyjne - jest to sklep firmowy, ale nie wiem jak ze stałością niskich cen. Wielu moich znajomych już tam robiło zakupy i sobie chwalili. Na pewno warto zajrzeć. No i daj znać jak było;-)
@d__g Zajrzyj czy nie ma czegoś co Ci się podoba w Suit Supply. Dużo lepsze od lokalnych sieciowek. Dorzuc tani krawat z Republic of Ties i koszule z przeceny z Vistuli/Wólczanki/Bytomia etc. Parę miesięcy temu pisałem trochę czemu warto. Wyszłoby trochę więcej, ale może jeszcze akceptowalne. Poza tym pamiętaj że obsługa w sklepach to sprzedawcy, nie doradcy. Mają sprzedawać.
@d__g: Wiadomo blogerów masa i ciężko wybrać kogoś wartego uwagi wśród nich :) Na blogu MrVintage był bodajże dobry post o podstawowych błędach ;) Jeżeli chodzi o klasykę to polecam granatowy lub szary zestaw (czerń jest bardziej pogrzebowa i wg mnie na wesele się nie nadaje) i żaden świecący szajs, czy też jakieś dziwne kolorowe szwy.
@d__g Chłopie za drobną opłatą nikt Ci nie będzie szukał garniaka w lumpeksie. To nie taka prosta sprawa. Najlepiej to chodzić samemu i szukać, chociaż normalne rozmiary trafiają się tam bardzo rzadko. Co do garniaka sieciówkowego, to polecam Strellson.
@Catttana: Chodziło mi o to że są osoby które i tak chodzą po lumpeksach, więc mogłyby przy okazji rzucić okiem również na garniaki ;) W sumie już się dogadałem z znajomą że będzie zwracać uwagę i jak coś to alarmować. Dzięki za Strellsona :)