Wpis z mikrobloga

Ja swoją obecną żonę poznałem przez internet. To było jakieś równe 14 lat temu. A chodzimy ze soba od przeszło 13 lat :) Poznaliśmy się przez czaterię na interia.pl. Rozmawialiśmy jakieś 2 miesiące zanim zdecydowaliśmy się spotkać na żywo, a mieszkaliśmy jakieś 20km od siebie. Od liceum az do końca studiów widywaliśmy się tylko 1-2x w tygodniu, czasem raz na 2 tygodnie. Dlatego zawsze Internet był dla nas ważnym pośrednikiem informacji :)
  • Odpowiedz
  • 1
@drugsorbrain nikt nie uwierzy ale kiedyś na czat Onet poznałem dwie przyjaciółki. Zaprosiłem je na domowke w sylwestra do mojego kolegi a potem na koniec spędziłem bardzo miłe chwile z dwiema naraz.
  • Odpowiedz
@drugsorbrain owszem, przez kilka lat graliśmy wspolnie w jakies mmorpg. Potem przez kilka lat wspólnie jeździliśmy na wakacje. Przez pierwszym spotkaniu stresik bo to różnie bywa, ale jak mnie odebrali z dworca to już spoko. Ja Kraków, oni Gdańsk. Super sprawa.
  • Odpowiedz
  • 0
Naliczyłem, że z 17 dziewczynami. Z czego z jedną byłem w związku i obecnie mam dziewczynę też poznaną przez internet. Zawsze byłem nieśmiały żeby podejść i zagadać do dziewczyny chyba, że w klubach. Preferuje poznanie kogoś przez internet ze względu na to, że można wcześniej już poznać te osobę jaka jest, jakie ma zainteresowania, co macie ze sobą wspólnego. Wtedy jak się spotkasz już z taką osobą masz tą swobodę w rozmowie,
  • Odpowiedz