Wpis z mikrobloga

@RiverStyx: Piranha Bytes w wielu miejscach pokazuje graczowi, że wcale nie jest taki cwany i oryginalny jak mu się wydaje.

DODATKOWY EXP ZA ODWAGĘ

hehe jak stod wyjść, marvin f8 xDd

ZABIERAMY EXP OSZUŚCIE


hehe na pewno nie wiedzieli że da się dostać do miasta na początku gry od strony portu

"a ty skąd się tu wziąłeś? PRZYPŁYNĄŁEŚ TU? hehe no to jeden ze sposobów na ominięcie strażników"
wykopiwniczanin - @RiverStyx: Piranha Bytes w wielu miejscach pokazuje graczowi, że w...

źródło: comment_5o2NYkkSIRIvA8AkvvUjtmHTWK428fDe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: A wiedziałeś, że można wejść od portu, dostać expa, wyjść wschodnią bramą i wejść jeszcze północną jak normalnie (wieśniak/zielarz/glejt) i dostać dodatkowe 100? XD

Trzeba po prostu przed wyjściem z miasta nie rozmawiać z Lotharem.

A to z dodatkowym EXPem to po prostu kwestia, czy przelatujesz przez tę dziurę parzystą, czy nie parzystą ilość razy chyba. Bo jak skoczysz drugi raz, to jest tak samo (kara za oszustwo). Nie pamiętam,
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Pierwszy raz Gothica 2 z NK przeszedłem w zeszłym roku po badziewnym Falloucie 4. Byłem zaskoczony jak gra z 2000 roku jest dopracowana w porwównaniu z grą za ponad 100 milionów z końca 2015. Np. masz za zadanie zabić bandytów, zabijasz ich, dostajesz ekspa i quest jest w dzienniku oznaczony jako zakończony. Jak wrócisz do zleceniodawcy to dostaniesz bonusowego ekspa za myślenie. Często wracałem do osób, które mi coś zlecały
  • Odpowiedz
@Szysznik: Owszem, jak skoczysz drugi raz to też tracisz exp, ale za trzecim razem już nie dostajesz expa, skrypt się kończy za drugim. Z jednej strony może to komuś przeszkadzać jakby miał chcieć drugi raz tam wskoczyć, ale bądźmy szczerzy - jeśli ktoś za pierwszym razem skojarzył jak stamtąd wyjść nie miał już po co wracać.
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Aż odpaliłem, żeby sprawdzić. I może to kwestia patcha 2.6, albo System Packa, ale dało mi doświadczenie znowu za trzecim razem. Ale wydaje mi się, że w czasach, gdy internet przynosiłem na dyskietkach z kafejki, to też to tak działało.

A powód, by skakać tam znowu, to np. jeśli skoczysz od razu, po rozmowie z Malcolmem, a później się tam wrócisz i spotkasz tego drugiego. Wtedy tracisz ekspa i masz
  • Odpowiedz