Wpis z mikrobloga

Ostrzeżenie dla wszystkich "inwestorów" z niewielkich miejscowości jak moja. Mieszkam w małym mieście gdzie jest tylko jeden bankomat Euronetu.
Wyobraźcie sobie, że zawsze wypłacałem pieniądze z Bitbaya przelewem i wszystko było jak należy, ale dzisiaj zachciało mi się gotówkę w bankomacie Euronetu w 10 minut!
Więc wypłacam pieniądze, dostaje 2 kody jeden na Maila - Jeden na telefon sms'em, lecę do tego euronetu pełny entuzjazmu, że zaraz stówki mi wylecą i polecę po porządne piwo do sklepu! Takiego #!$%@?.

Klikam na tym zasranym bankomacie opcję "Wypłata bez karty - SkyCash" tak jak to ludzie z całej Polski wypłacają, kiedyś było też "Halcash" teraz nie ma.
No ale do rzeczy klikam te SkyCash i wiecie co? gówno - Dziękuje mi za transakcję i wyrzuca do strony głównej, nawet nie wyświetliła się prośba o KOD'y nic, po prostu za każdym razem jak dawałem SkyCash to DZIĘKUJEMY i do strony głównej.

Morał jest taki - Pieniędzy nie wybrałem, a moje zażalenie do BitBaya spowoduje pewnie, że Euronet z tego co wiem zwróci kasę dopiero w rzekomych 72 godzinach roboczych, czyli mam weekend jestem 2 dni w dupe + 3 dni robocze.

Dla każdego Mirka który nie jest z Warszawy i nie ma tam 50 bankomatów Euronetu - Odradzam opcję tej wypłaty, ja jestem z małej miejscowości i do pobliskiego bankomatu tej sieci mam aż 60 kilometrów - PODZIĘKOWAŁ, pierwszy i ostatni raz.

#kryptowaluty #bitcoin #bitbay
  • 2