Wpis z mikrobloga

@kodishu: zasięg i prędkość:
Według mnie w mieście (Lublin here) wypada trochę gorzej niż Play pod względem prędkości i siły sygnału LTE, jednak nie jakoś znacznie. Poza miastem jednak niebo a ziemia. Znacznie lepiej niż Play i ich wolny roaming. Jestem zadowolony.

Co do umowy. Wziąłem przeniesienie numeru do abo na czas nieokreślony. Dostałem numer tymczasowy, który musiałem opłacić, ale i tak z niego korzystam więc bez problemu.
  • Odpowiedz
@kodishu: przez ich stronę. Chodzi mi o to, że umowa z obecnym operatorem kończy mi się dopiero pod koniec września, a dyspozycję przeniesienia do Plusha zrobiłem znacznie wcześniej. Na ten czas dostałem więc numer tymczasowy. Wybacz, ale jestem już trochę zamotany :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shirako mi się juz dawno w Play umowa skończyła i przeszła na czas nieokreślony. Wkurza mnie, że płacę 59 PLN abo z 5gb internetu i nie mam od nich żadnej konkretnej oferty na kontynuację. O zasięgu i prędkości netu już nie wspomnę bo szkoda się nerwować.
Nie potrzebuje telefonu tylko samą kartę. Zaciekawiła mnie ta umowa na czas nieokreślony w plush, bo to powinno oznaczać, że w razie czego mogę ją
  • Odpowiedz
@kodishu: Nie ma sprawy :)

Zasięg możesz go zweryfikować na stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/mapa-zasiegu Plush działa na nadajnikach Plusa. Prędkość przesyłania danych uzależniona jest od wielu czynników m.in.: warunków atmosferycznych, ukształtowania terenu oraz sprzętu. Oczywiście u Miśka będziesz miał możliwość korzystania z technologii LTE oraz LTE Advanced.

Tak jak pisał Shirako, wybierając umowę na czas nieokreślony, sam ustalasz długość jej trwania. Obowiązuje 30-dniowy okres
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Specjalista_Plus
Dzięki za odpowiedź.
Napisze co mnie interesuje.
- przeniesienie numeru z play
- abonament w plush
- czas nieokreślony, czyli w praktyce możliwość rozwiązania umowy w szybkim okresie bez kosztów
- co dostanę przy takiej konstrukcji?
  • Odpowiedz
@kodishu: Podpisując umowę na czas nieokreślony, w pakiecie za 25 zł otrzymasz rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach serwisów takich jak: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp). Dodatkowo dostaniesz pakiet internetowy 10 GB, który będzie zwiększał się wraz ze stażem w sieci, czyli:

- 12 GB od 4 pełnego okresu rozliczeniowego,
- 14 GB od 7 pełnego okresu rozliczeniowego,
- 16
  • Odpowiedz
@kodishu: Ilość przyznawanych GB jest zależna od kwoty, którą opłacasz za abonament. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://bit.ly/2stiKOo Możesz wybrać opcję bez e-faktury, wtedy otrzymasz 2,1 GB do wykorzystania w UE, lecz kwota do opłaty abonamentowej będzie wynosiła 35 zł. Wówczas rozliczenie będzie do Ciebie wysyłane w formie papierowej.
  • Odpowiedz