Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zerwał ze mną i powiedział, ze go zdradziłam, bo poszłam na jacuzzi

3 lata związku. Mojemu narzeczonemu, w sumie to już bylemu (XD) zdarzało się mnie okłamywać - co prawda nie są to takie kłamstwa dla których mogłabym nas przekreślić. Wiec co mogłam zrobić w momencie gdy mnie okłamał w drobnej sprawie? Standardowo kłótnia, trochę sie podenerwowalam i tyle. Myslalam sobie, ze przecież go nie zostawię dla takiego błahego powodu. Wiec wymyśliłam odwet, ze zrobię coś co również go zdenerwuje, żeby poczuł się trochę tak bezsilnie jak ja. Chodzę na siłownie, na którym jest również jacuzzi. Powiedziałam mu o tym, ze będę tam chodzić, na co on, ze nie ma takiej opcji, ze nie będę paradować tam przed „tymi napalencami”. Lampka w głowie się zaświeciła i już wiedziałam, ze i tak z czasem tam pójdę. ( to wszystko to taka dziecinada, ze wstyd mi to pisać) no i wczoraj wlasnie był ten dzień, poszłam (dodam, ze siedziałam tam sama z kobieta, a w innej wannie siedział jakis dziadek, NIE DZIALO SIĘ NIC) Odebrał mnie z tej siłowni rozmowa tak się potoczyła, ze zapytał w koncu czy byłam na jacuzzi. Odpowiedziałam, ze byłam (w koncu tak miało być, miałam pójść; przyznać się i jednocześnie zdenerwować go tym;postawić go w podobnej sytuacji jak on mnie do tej pory) jednak to co się odje*balo trochę przerosło mnie i do tej pory nie mogę z zażenowania XD to ze się zdenerwował to delikatnie powiedziane, zaczął krzyczec, ze to koniec, ze jak mogłam mu to zrobić, ze to dla niego tyle znaczyło jakbym poszłam z innym facetem do łóżka, cytuje: „zdradziłas mnie”, „juz nigdy ci nie wybaczę”, „straciłaś u mnie wszystko, wiesz ze to naprawdę koniec?” „Masz się wyprowadzić w sobotę” „nigdy już bym ci nie zaufał” „poszłaś tam kręcić dupa przed facetami” na co ja, ze zrobiłam to tylko po to, żeby cie zdenerwować i ze przepraszam, bo nie wiedziałam, ze aż tak Cię to zaboli, ze wie ze go kocham, no i ze nie pójdę tam już więcej. Oczywiście on dalej w zaparte, ze on mi tego nigdy nie wybaczy itd (dodam, ze przez cały okres związku NIGDY go nie okłamałam) na pytanie co powie gdy ktoś zapyta się go dlaczego się rozstaliśmy odpowiedzial „nic, nie powiem powodu rozstania” wiec chyba sam zdaje sobie sprawę, ze to co robi to jakiś żart. Wiem, ze ta cała historia brzmi jakby pisała ja 15 latka, ale niestety nie. Tworzymy/tworzyliśmy naprawdę szczęśliwy związek, nie bałabym się użyć słowa idealny, mieszkamy ze sobą już od 2/3 lat, MAMY dziecko. Nie chce mi się wierzyć w to co się stało, nie wiem z drugiej strony co mam zrobić gdy naprawę każe mi się wyprowadzać. Z pewnością to zrobię, ale szanuje się i nie dam się tez traktować jak worek śmieć który można w każdej chwili wyrzucić z domu, bo tak. A czuje, ze za jakiś czas i tak by kazał mi wrócić. Błagam, doradźcie mi coś, bo ja dalej nie wierze w to co się #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 55
  • Odpowiedz
dobry przyjaciel :P: Pierwszy raz sie spotkałem z czymś takim..
po pierwsze nie słyszałem zęby ktoś zaszedł w ciąże siedząc w jacuzzi to tak samo jak byśmy bali sie kapać w basenie albo podobne.
po drugie.. dla każdego należny sie chwila odpoczynku po treningu bo jednak nie potrzeby by nie było montowanie czegoś takiego w siłowniach :)
a to bardzo dobrze robi dla organizmu ;)
a co do zdrady.. moim zdaniem to bym taki impuls tylko wyłącznie.. minie kilka dni albo nawet godzin i on sie zastanowi i będzie przepraszał i prosił o wybaczenie
moim zdaniem związek polega na zaufaniu z dwóch stron wiec jak Ci naprawdę ufał to na pewno wiedział ze nic sie więcej nie wydarzy
  • Odpowiedz
Op: @Operator21 Podkreślam ze to dziecinada, bo wiem, ze to nie było dorosłe całe te odgrywanie się na nim. Oczywiście gdybym odwróciła role nie było by takiej gadki z twojej strony. chciałam mu #!$%@? i podkreśliłam to we wpisie. Zachowanie mojego już teraz byłego nie wydawałoby mi się żałosne gdyby miał powód żeby mi nie ufać. Wiec po co z góry zakładasz, ze jakby mi ufał to by nie miał
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój facet jest psychiczny. Idąc jego tokiem rozumowania- nie masz prawa pójść na saunę? Skorzystać tam z zewnętrznych basenów/jacuzzi/cokolwiek?
Wiesz, tam ludzie są nago. Róbmy nie wiadomo co z kawałka nagiego cycka, cofnijmy się do średniowiecza... albo wpakujmy kobiety w czarne szmaty. Byłaś odpocząć w wannie z bąbelkami, a nie na masowej orgii.
  • Odpowiedz
A czuje, ze za jakiś czas i tak by kazał mi wrócić.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jeśli to zarzutka to mnie rozbawił kawałek, że on każe Ci wrócić. Jak ktoś kogo kochasz niby i który niby Cię kocha może Ci coś kazać? Może Cię poprosić co najwyżej o coś co jest dla niego ważne ale kazać? Na myśl by mi nie przyszło aby kazać coś mojej żonie. Szanujmy się.
  • Odpowiedz
Szanuje mocno opke. Fakt ze efekt przeros oczekiwania, ale tak. Jestem msciwym #!$%@? i moim zdaniem czasem trzeba pokazac drugiej stronie jak to jest, bo zwiazek nie znosi asymetrii.
Skoro ktos cie traktuje nie powaznie odwala jakies chore akcje klamie, lub cos ukrywa. To odplac pieknym za nadobne. Pokaz jak czuje sie oszukiwany czlowiek, ktorego zufanie do ukochanej osoby wystawiono na probe.
I tak mialem taka akcje po ktorej odbyla sie dluga
  • Odpowiedz