Wpis z mikrobloga

  • 153
Zgłosiłem do IT wczoraj po 9, #!$%@? cały dzień do 16 bo nie mogłem się zalogować.
Dzisiaj #!$%@? kolejny, coś pięknego.
Pomijam fakt, że od pół roku używam czyjegos maila i podpisuję się Remigijus Guldikauskas.
Kocham #!$%@? te robotę.

#gorzkiezale #pracbaza #justkorpothings #dziendobry
riizzlaa - Zgłosiłem do IT wczoraj po 9, #!$%@? cały dzień do 16 bo nie mogłem się za...

źródło: comment_7RAa8Jx5rw83GiHhEOksQUQ1rDKuohhS.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@pablito1988
@jack-lumberjack

No #!$%@? ludzie moja ścieżka uruchomienia Excela wygląda tak:
Boot>login na system dell>Windows 8>logowanie do ie6 skąd uruchamiam jakąś tam inna aplikacje>logowanie>uruchamia się inny Windows 8>tam uruchamiam chrome na wirtualnym pulpicie, Excela i tfp taki program do planowania tras
  • Odpowiedz
@riizzlaa: Zawsze takie rozwiązania mnie fascynują. A potem rzesza ludzi narzeka na citrixa. A wszystko przez to, że debile projektowi robią incepcję. Masz maszynę typu PC to powinni ci na niej dać excela. A tak musisz logować się do panelu webowego skąd uruchamiasz opublikowany w citrixie desktop, na którym dopiero odpalasz Excela.

Jak już tak bardzo chcą kontrolować licencję z KMSa to chociaż by ci published desktop oszczędzili i opublikowali
  • Odpowiedz
  • 1
@pablito1988 no niestety. Mniej więcej zrozumiałem ale clue jest takie że to #!$%@? niezmiernie.
Najlepsze ze te #!$%@? pulpity nie są że sobą połączone więc nie można pomiędzy niektórymi aplikacjami danych przenosić bo jak dajesz otwórz czy zapisz to zupełnie inny zestaw katalogów pokazuje więc żeby dane przenosić to otwieram Gmaila w chrome i w ekslporerze i sobie przesyłam pliczki. Bo USB oczywiście zablokowane.
  • Odpowiedz
@riizzlaa: Da się citrixa skonfigurować tak żeby na remote desktopie mapowało Ci twoje lokalne dyski, ale albo ktoś tego u was nie umiał zrobić, albo chronią dane (słabo skoro możesz maile wysyłać sobie xD)
  • Odpowiedz
  • 0
@pablito1988 ochrona danych nie ma tu nic do rzeczy bo już po pierwszym logowaniu mam dostęp do całego serwera firmy i może jest z 5 katalogów do których nie mam uprawnień a resztę normalnie mogę otwierać, kopiować edytować i kasować. Fuck logic. Nawet karta dźwiękowa jest źle ustawiona bo niby mam interfejs audio citrix ale dźwięku brak.
Aha i mogę np odpalić task managera I ubic citrixa całkowicie, albo wejść z
  • Odpowiedz