Wpis z mikrobloga

Ja tam nie wypowiadam się na temat tego czy im się należy czy nie ale podoba mi się utopijne myślenie niektórych wykpoków w tym temacie, że każdy lekarz jest z powołania i każdy jest dobrym specjalistą.
Jak już porównywać do tego nieszczęsnego mechanika to pewnie sami wiecie, że są fachowcy, którzy diagnozują usterkę a są "wymieniacze", którzy waszym kosztem będą wymieniać co się da aż w końcu trafią.
Z lekarzami jest niestety
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: nie chce przytać konkretnych kwot,zabraniają mi tego przepisy,Rezydenci źle nie mają.Jak dyzurują to juz w ogole dobrze wychodzą na miesiąc,wypłata potrafi sięgnąc 8k netto,wiec irytuje mnie ten strajk, no ale taka już cecha związków zawodowych,w kupie siła,tradycyjnie będą znowu strajkować za 5 lat. H im w d,niech wyjezdają,nas bedą leczyć ukraińcy : )
  • Odpowiedz
Glazurnik jeśli ma własną działalność odpowiada za swoje błędy


@ravau:

zarabiaj 8k na ukladaniu plytek
nie zaloz wlasnej firmy i nie zatrudnij kolejnych do ukladania plytek, bo kazdy glazurnik juz ma wlasna firme i
  • Odpowiedz
Niby lekarze,tacy wykształceni,inteligenti i mądrzy,i nie ogarniają tego jakie skutki niesie ze sobą głodowanie? Chore #!$%@? i tyle. Powinni ich wysłać do Tworek. Lekarze ze wsi z pod sosnowca.
  • Odpowiedz
@ha_nincs_a_lo to albo jest po prostu typem, który nie potrafi się wkręcić w robotę, albo trafił na jakiś wybitnie #!$%@? szpital. Ja po 1 roku na ratownictwie medycznym na praktykach na SORze pracowałem równo z normalnymi ratownikami medycznymi i pielęgniarkami i tak z tego co wiem jest na większości praktyk. No ale to trzeba trochę chcieć bo samo niestety nie przyjdzie.
  • Odpowiedz
@lusik_rozpruwacz: przecież rezydenci gówno potrafią, szkoda tylko, że już po kilku miesiącach od rozpoczęcia specjalizacji dyżurują samodzielnie, zapychając dziury niedoborów kadrowych, narzekajmy na wypalenie lekarzy = obojętne podejście oraz ich brak czasu dla pacjenta, ale nie róbmy nic by to zmienić, narzekajmy na jakość jedzenia w szpitalach, brak sprzętu medycznego, korzystanie z najtańszych terapii, a nawet na brak papieru w toaletach, ale osrajmy protest, który ma na celu podniesienie finansowania
  • Odpowiedz
@Agemaker:

Z całym szacunkiem, ale co innego RM, a co innego lekarz. Ciekawe, bo nie jest jedyną osobą, którą znam z lekarskiego i wszystkie wypowiedzi w tym samym tonie. No, ale Ty wiesz lepiej, więc się nie będę upierał. Pewnie znam same pierdoły.
  • Odpowiedz