Wpis z mikrobloga

@lordwiseguy_prime: co mnie to obchodzi że ktoś mdleje w proteście głodowym w 2017?!
Niech kuźwa wywalczą, a potem koniecznie czekam na najazd pod sejm z namiotami PIELEGNIARKI, GORNIKOW, POLICJANOTW, WOJSKOWYCH, NAUCZYCIELI i niech tam zamieszkają i mdleją przed kamerami z głodu - może też wywalczą coś bo się im NALEZY?! skoro "młodym lekarzom' się należy, to im nie?

Jak całe pozostałe społeczeństwo pracuje u prywaciarzy i dostaje gownopensje to tacy
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: się składa, że znajoma pracuje w pewnej klinice, jako pielęgniarka, awansowała p kroku, robi zabiegi jakieś tam, dostała swój pokój - zarobi 3000 netto, nie są to kokosy, ale... jako ciekawostka, widziała pasek lekarza który zajmuje się urazami, jest w okolicach 35l i na tym pasku widniała kwota 45k netto (tak, mówimy o wynagrodzeniu miesięcznym). Także z całą pewnością da się zarobić w zawodzie w kraju, tylko trzeba być
  • Odpowiedz
@ravau: różnica polega na tym, że w korpo (tak chyba rozumiesz 'prywaciarzy') nikt nie pracuje z powołania, pchany ideałami. Poza tym ja w internecie nie widziałem zwierzeń pracujących u 'prywaciarzy', że dorabiają sobie po godzinach, tracą przytomność z wyczerpania, ich znajomi umierają z przemęczenia. Także kompletnie nie umiesz chyba porównać wysiłku i odpowiedzialności tych sektorów. Już nie wspomnę o tym, że znane mi korpoludki jednak mają na tyle kasy, żeby
  • Odpowiedz