Wpis z mikrobloga

Polecicie coś elastycznego, bez opłat za transfer z conajmniej 500 Mbps łączem?
Serwer przeznaczony głównie do pobierania plików przez użytkowników jak i synchronizację plików (głównie kod) raz po raz.
W pewnym momencie przez parę godzin może mieć stałe pobieranie 100-200 MB przez koło 50-100 klientów i nie chciałbym spotkać się z zawężaniem transferu przez usługodawcę.
Dodatkowo byłby wykorzystywany na małą apkę w PHP.
Zależy mi jak najniższych pingach do Polski.

Macie jakieś propozycje co do sprawdzonych usług? Rozkład cenowy ma być po prostu rozsądny, zależy mi na stabilności a nie użeraniu się z supportem bo coś nie działa.
Obczajałem DigitalOcean i Scaleway ale nie jestem przekonany co do ich faktycznej wydajności.
Na co dzień jestem klientem OVH - może tam lepiej rozszerzyć dedyka o to łącze 1 Gbps na okres większej aktywności?
Z góry dzięki za sugestie ;)

#serwery #it #hosting
  • 5
@Brzysiek: SerweryDedykowane.pl - możesz sobie wziąć dedyka na próbę na 7 dni i sam się przekonasz, czy Ci transfery odpowiadają. Ceny jak lowendowe PC, a panel do zarządzania serwerem bardzo dobry, prawie jak iDRAC czy iLO :) No prawie, bo obrotów wentylatora i diagnostyki nie robi, ale za to sprawnie ogarnia reinstalacje, rescue mode itp.