Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra mirki, mam pytanie. Jestem z #rozowypasek od 7 lat. Nawet się zaręczyliśmy itd. W maju miałem mały wypadek, przez co nie mogłem kontynuować i towarzyszyć w jej pasji czyli tańcu. Wypadek miał miejsce w czerwcu. W sierpniu różowy stwierdził, że powinniśmy wrócić na tańce. Wróciliśmy ale okazało się, że mamy w #!$%@? braki, a ja nawet nie pamiętam wcześniejszych figur. Więc jej powiedziałem aby dała sobie spokój. Jej #!$%@? osiągnął 100% Starałem się zaproponować inne rzeczy w zamian ale nie przyjęła ich do wiadomości. Od tamtej pory nie odzywa się do mnie, #!$%@? a dziś 12 piździernik. No i przez ten czas poznałem inną kobietę. Mam 30+ a owa młoda 22. Nie wiem co robić. Obecna ze mną nie gada z powodu bzdury, a druga ciśnie na mnie niesamowicie. Co byście zrobili?


#kiciochpyta #przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 20
  • Odpowiedz
Mój różowy nie chce mi ich pokazać bo się wstydzi od 7 lat...#!$%@?!!!


@AnonimoweMirkoWyznania: XDDDDDDDDDD To bait? Cnotka niewydymka czy co lol. Po ślubie z nią też se nie poruchasz. Weź nie planuj ślubu z nią i zerwij. Jak przed ślubem zero ruchania to zapomnij że coś się zmieni o 180 stopni.
  • Odpowiedz