Wpis z mikrobloga

Ostatnio sie chwaliłem fajnym internetem, po czym okazało się... że babeczka z salesów #upc sprzedała mi drugą umowę NA TEN SAM #!$%@? ADRES xD

Czy to stawia mnie w sytuacji gdzie mogę zerwać obydwie umowy? Jestem 100% pewien że prosiłem o nową umowę, ba, nawet mi mówiła, że mam aktywne usługi więc muszę znowu wziąć telewizje.

Przy okazji jakiś fajny internet biznesowy w #gdansk #trojmiasto ?
źródło: comment_9KLP4j2ChnNateQ7Uvre2RO0d5rNqqpy.jpg
  • 19
@Rabusek: ejjj a mi tak nie chcieli zrobić, potrzebowałem stały IP z netem na firmę, bo praca + TV osobno, bo to w sumie dom. Powiedzieli, że nie mogą dwóch umów podpisać na jeden lokal i koniec. Ostatnio chciałem renegocjować cos umowę ale wywalili mi taką stawkę, że się rozłączyłem ;) - lubią ciąć na umowach firmowych...
@Rabusek: no mi powiedzieli, że internet do 300Mb/s ( SLA na to nie ma ofkors ) + stały IP + tv select i jeden multiroom to bodajże 230 zł netto - w tym TV ta standardowa. Wydało mi się trochę chore patrząc po reklamach "studenckiego internetu" więc zostawiłem starą umowę na czas nieokreślony i szukam alternatywy ;)
ps. dziś od 18 mam internet w porywach do 5Mb/s :D
@Rabusek: netto, bo chciałem opcje zachowania umowy na czas nieokreślony ( choć na terminówce pewnie było by pare złoty taniej, bo Pan coś chyba wspominał ).

Nie chciałem też tego badziewngo Horizona, bo mam stare super Cisco od nich + swój dodatowy router do wifi i specjalnie zrobioną instalacje w ścianach/podłogach, no ale Pan powiedział, że nie ma opcji - ONLY HORIZON :D
Ja mam dziwne wrażenie, że oni nie chcą
Taaaa ale SLA na naprawę łącza która notabene jest ściemą, a SLA na przepustowość ? :D


@pssq: Na przepustowość dzisiaj dzwonilem bo spadlo mi z 600 do 400 i siedzą i szukają co jest nie tak ;) Zresztą przy takich predkosciach sie nie czuje
@Rabusek:
500/25
Horizon Max z Nagrywarka + 11 sport
Tel stacjonarne + zagranica

145 PLN brutto w ofercie prywatnej. Bez problemu można przejść na wyższe opcje w trakcie trwania umowy.
A można 135 wytargować nawet jak Ci zależy.

Abonament RTV za każdy jeden odbiornik wpłacone? Wiedz, że UPC kiedyś przekaże twoje dane i że masz pod adresem usługę TV na firmę. I ściągną wstecz...
145 PLN brutto w ofercie prywatnej. Bez problemu można przejść na wyższe opcje w trakcie trwania umowy.


@JRtI: w biznesowej to 139 sam internet kosztuje

@Rabusek: mi próbują wcisnąć migrację z prywatnej na firmową co miesiąc około. DG na adres domowy zarejestrowana. SLA nie potrzebuje, awaria raz na 5 lat, a zapasowe karty SIM od 4 operatorów mam aktywne cały czas.

W koszta nie wrzucę bo pierwsza lepsza kontrola i się nadgorliwy przypierdzieli. Szkoda zachodu dla paru stówek rocznie.