Wpis z mikrobloga

@juch11111: Jeśli można wiedzieć Kamerka do czego Ci będzie służyć? Zastanawiam sie nad jej kupnem właśnie by mieć wgląd w to co dzieci robią gdy sa u nas znajomi. Jak długo się teraz czeka na przesyłkę korzystając z nierejestrowanej wysyłki?
  • Odpowiedz
@blantek: szału nie ma dupy nie urywa. Podłaczyłem sobie do słuchawek i myślałem, że mi na dzień dobry bębenki porozsadza. Transmiter przywitał mnie tekstem "Power on" i "Ready to pair".
Zasięg bardzo dobry. Nie chciało mi się łazić po całym mieszkaniu. Zadeklarowane mniej więcej 10m odbiera.
Jak muzyka nie leci szumu nie ma. Jak leci i jest cicho słychać szum. Dodatkowo dźwięk jest okrojony z basów.
Takie 5/10.
Porównując do dźwięku
  • Odpowiedz
@monstrum: pierwotnie chciałem żeby stała przy drukarce 3d, bo nie lubię siedzieć jak smrodzi.
Dodatkowo, chciałem ją ustawiać gdzies w rogu salonu jeśli gdzieś będę na dłużej wyjeżdżał. Taki bieda monitoring.
  • Odpowiedz
Kurde! Ktoś wie jak tego dafaga podłączyć? Może @AliPaczka, @n_____S?
Zmieniłem na mainland china, wpiąłem się po wzmacniaczu wifi (xiaomi), żeby mieć blisko dobry sygnał.
Po zeskanowaniu qr kamera pojawia się jako podłączona do sieci, ale nie mogę mihoma do niej podłączyć. Cąły czas "time out" :(
  • Odpowiedz
@n_____S: kurde faja. Kończą mi się siły. Serwery zmieniałem i jest lipa. Z opinii na banggod i gearbest przeczytałem że tylko mainland china działa.

Ponagrywałem sobie to co ona gada i w translatorze wyszło, że:
成功的研究- chyba że poprawnie uruchomiona i czeka na qr
二维码扫描成功正在连接网络请稍后- Two-dimensional code scan is successfully connected to the network Please wait
我的成功您可以开始使用吗- success, you can use

i timeout connection. Jednak na routerze nie ma jej podłączonej
  • Odpowiedz