Wpis z mikrobloga

Mirki... chyba przegiąłem z harvestem i urodzinami bangooda. Dzisiaj na pocztę przypłynęła chińska sampana z moimi paczkami. Pani na poczcie tylko skwitowała to słowami: "aa to Pana te wszystkie paczki". Jeszcze nie wie, że to początek segregowania, a chińczyki zalegają mi z sierpniowymi zamówieniami ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#gearbest
Pobierz juch11111 - Mirki... chyba przegiąłem z harvestem i urodzinami bangooda. Dzisiaj na p...
źródło: comment_BPL86AOhq9QCxYzLkGG0WABUG6n9gUid.jpg
  • 55
@dziekuje: @Kaneczai: zaraz będe odpakowywał :D Frajda mega! każde odpakowanie oczywiście trzeba nagrać, jakby coś rozwalonego dotarło.
A że jestem fanem siaomi to powinna być żarówka rgb, czujnik aquara, uchwyty roidmi, transmitery już wczoraj przyszły, może dafang :D

Generalnie, będzie niespodzianka przy każdym( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozpakowuję ;) jest fun! Wrzucę fotę co przyszło.

@blantek: A do skrzynki mi nie wrzucają, bo ktoś wyczaił że sporo zamawiałem i mi ukradli pakę :( ... listonosz podpisał za mnie że odebrałem i wrzucił do skrzynki. Już tego nie robi
@AliPaczka: wiem, jeszcze mleko pod nosem. Słaby jestem :P

@Kaneczai: @dziekuje: @LegionPL: @n_____S: @BenzoesanSodu: @blantek:
Dokonałem oficjalnego otwarcia przed kamerą. Niestety nie wszystko co chciałem dotarło.
Pewnie w najbliższym czasie, będzie kolejna porcja.

Z dzisiaj:
- micha na orzechy i łupinki
- miband 2
- uchwyt na teleofon
- odbiorniki fm
- zaległy transmiter 3s
- przewody usb sharki czy jakoś tak
- mini śrubokręciki
Pobierz juch11111 - @AliPaczka: wiem, jeszcze mleko pod nosem. Słaby jestem :P

@Kaneczai: ...
źródło: comment_5fKxnt2N6mQnz3vdbBGo1AlJImH6LfvC.jpg
@juch11111: Mówisz że zaszalałeś na urodzinach banggood? Mi poziom vip podskoczył o 2 poziomy, a jak jakiś czas temu byłem na poczcie, musiałem stać przy okienku 20 minut bo pani musiała każdą moją paczkę udokumentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)