Wpis z mikrobloga

czy cpezet nie ma za grosz honoru? jaca go nienawidzi, nie podaje mu reki na przywitanie. wczoraj to chcial doslownie go bic! a pezet i tak co strim wprasza sie na krzywy ryj! czy on jest kolejnym typem z fas? jakby mnie ktos z rodzicow kumpla se nie zyczyl mnie w ich w mieszkaniu to za nic bym tam nie wlazl! PEZET, ty szmato! opanuj sie! widzowie tez cie nie chca na strimach. grubas cie bierze bo dla niego jestes darmowa p---------a. nawet o hajs za strimy nie masz odwagi sie upomniec :D TFU! pluje ci w ryj! i co ty masz, ze ciagle czapke na lbie trzymasz? masz jakis kompleks? toc nie lysiejesz!
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ALFONZO: Pezet pozdrów mnie /3zł. A tak serio okularnik chce pójść w ślady ojca dlatego tam przychodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ALFONZO: pezet sie nie wprasza, toc dana go zaprasza, to ze potem ciezko sie go pozbyc to juz inna sprawa. mlody cycek to jest, cpezet przy okazji ktory poczul fejm, pozdrawia te prawdziwe malolaty, plus czasem ze dwie fikcyjne bo liczy na ruchanie, hajs sie dla niego podejrzewam tak bardzo jak dla innych atencjuszy nie liczy bo przecie mama kupi/da .
  • Odpowiedz