Wpis z mikrobloga

Hehe, juz pazdziernik, niebawem stulejarni maturzysci beda mieli duzy problem, pochwalcie sie drogie stulejki, ktory z was nie bedzie miec partnerki na studniowke? Doswiadczone stulejmany tez moga sie podzielic informacjsmi jak wygladala ich studniowka. Ja osobiscie nie bylem na swojej, zadna mnie nie chciala, wiec na #!$%@? isc samemu.
#przegryw #tfwnogf
  • 24
  • Odpowiedz
@wyoming: 6 klasie podstawówki? i zapraszali ją maturzyści? troche creepy:P ale fakt też mam koleżanki które były na 2-3 studiówki kilka lat z rzędu. Ech nie ma jak to urodzić się ładną laską i wszystko się dostaje od życia na talerzu:P a ja musze na wszystko #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
@wyoming: tym bardziej ich koleżanki powinny się zgodzić iść nawet z "byle kim" (cokolwiek to by znaczyło) żeby dołączyć do szacownego grona.
A wszystkie z wszystkich roczników zajęte być nie mogły, matematyka na to nie pozwala.
  • Odpowiedz
@ad01: serio? a dawno miałeś studniówkę? z tego co ja słyszałem to zawsze było normalne. Sam byłem na studniówce 2 lata po wyjściu z LO bo miałem młodszą dziewczynę i nie słyszałem żeby był z takim czymś problem w żadnym LO w moim mieście.
@wyoming: oj:/ mam nadzieje że to było dziecko z miłości:D
  • Odpowiedz
Hehe, juz pazdziernik, niebawem stulejarni maturzysci beda mieli duzy problem, pochwalcie sie drogie stulejki, ktory z was nie bedzie miec partnerki na studniowke?


@wyjde_z_przegrywu: Daj spokój, nie ma takich facetów którzy by nie mieli parnerki na studniówkę. To tylko jak ktoś naprawdę nie chce iść, to nie idzie. Ale jak ktoś chce iść to partnerkę znajdzie.
  • Odpowiedz
@Jokker no jak mnie pamięć nie myli to właśnie ja byłem na swojej sam xD pamiętam jak kilka dni wcześniej dostałem mentalnego slapa i tyle, bawiłem się sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz