Wpis z mikrobloga

@HaloHet: poczekaj 2-3 miesiace az telefon bedzie na rynku, wyjda ewentualne fuckupy, bledy itd.
Nie rzuca sie jak reksio na szynke na najnowsza elektronike, zwlaszcza jesli chcesz przez nastepne 2 lata splacac sprzet.
Iphone 8 podobno się pali, ja bym poczekał


@marchewkowy: przeciez to jest najlepsza rzecz jaka moglaby sie przytrafic zeby taki iphone sie zapalil mi. Kurcze tak bym to rozegral ze dostalbym nowkesztuke i 10k zadoscuczynienia i pokrycie ewentualnych szkod (ubran, mebli ktore zostaly uszkodzone przez wybuch)
@marchewkowy: w jakim sadzie, nikt do sadu nie chce isc z czyms takim i w ogole lepiej takie sprawy zamykac od razu. Sam pracowalem dla duzego producenta elektroniki i wlasnie takimi sprawami sie miedzyinnymi zajmowalem.

Najwiecej dalem gosciowi ktoremu sie TV podpalil. Nie byla to raczej wina sprzetu tylko ledow ktore klient sobie podlaczyl za TV. W kazdym razie wyplacilismy mu 12k i nowy TV.
@HaloHet: od 3 lat sie nie opłata flagowych modeli w abo brać. Jedyna sensowna opcja to telefon na wolnym rynku + sam abo u operatora. W play spokojnie za około 25-30 zł dostaniesz ok 7GB neta + reszta unlimited w Polsce + w zw. z ustawami o roamingu także w UE pod jednym warunkiem - idziesz do salonu -> wysyłasz wypowiedzenie umowy wraz z końcem okresu zastrzeżonego potem po 3 dniach
@DumnyZdun: długie historie- najpierw przychodziły mi rachunki na 280 zlotyk ze niby mam 3 numery a korzystam z dwóch :/ plus jeszcze pytałam sie gościa 10 razy czy przy rozwiązaniu umowy wszystko jest dopięte bo nie mam możliwości odebrania poczty- po czym po 3 miesiącach dzwoni jakieś suczysko z windykacji ze mam nie a opłacone 100 cebulionow i powinnam sie wstydzić- jakaś faktura przyszła papierowa (!) zasięg jest dramatyczny- podróżuje Tatr
@HaloHet: play ma burdel ale jest najtańszy i zrobił porządek na naszym rynku GSM więc im wiele wybaczam :D zresztą Orżnij czy plus lepsi nie są :D
U mnie play też ma wiele za uszami - jak ostatnią umowę przedłużałem rezygnacją to jakiś imbecyl nie odhaczył w systemie anulowania umowy i telefon po dniu w którym miało wygasnąć przenieśli na kartę... szybki tel na infolinię a oni mówia, że nie mają