Wpis z mikrobloga

dzwoni Pani:
[Pani dzwoniąca]Dzień dobry, dzwonie z firmy garnkinazłoto, chciałabym zapytać...
[Ja] Przepraszam a czy możemy się zdzwonić za 10 minut, będę miał chwilę czasu.
[Pani dzwoniąca] oczywiście, do usłyszenia
Tu się rozłączam, numer wrzucam na listę blokujących. Drugi raz nas nie połączy

Bardzo się zdziwiłem bo wielu moich znajomych nie wie, że w większości telefonów jest coś takiego jak czarna lista

#protip #kod #infolinia #callcenter
  • 9
@grubasnasilowni: jeśli jest tak jak op pisze że to jakieś zaproszenie na garnki to możesz co najwyżej w nosie podłubać
@Issac: może zamiast uprzykrzać innym życie poświęć ten czas na edukowanie rodziny że zgody marketingowe do czegoś zobowiązują
@wuju84 osoby starsze sa bardzo ufne i mimo ze Babcia ze posiada tel. na karte i uzywa go TYLKO do kontaku z rodzina jakos się dodzwonili do niej i gdy mówią ze cos wygrala to wierzy ze wygrala... a podpis to tylko formalność... nie badz takim cwaniakiem bo jak będziesz sie opiekować starsza osoba to zrozumiesz ze nawet jak wytłumaczysz cos nie oznacza że będzie sie stosować i pamietac co kiedys mówiłes
@Issac: ale wyjmij kijek z życi bo z cwaniakiem nie mam nic wspólnego a doświadczenie z osobami starszymi tak się złożyło w życiu że posiadam. i to jest właśnie nasza rola, powtarzać jak mantrę tym ufnym staruszkom, że nie wszystko złoto co się świeci.
@Re-volt: jeśli rozmowa nie prowadzi do zawarcia umowy sprzedaży to niestety nie wymagana jest zgoda na kontakt.
@wuju84 sorki za wjazd, ale mialem taka sytuacje w rodzinie i mimo moich staran nie udalo sie powstrzymać tego i trzeba działać dwutorowo zeby ukrócić takie sytuacje, same tlumaczenie osobom starszym nie wystarczy. A ludzie ktory tam pracują musza byc idiotami lub bez serca zeby takie rzeczy robić