Wpis z mikrobloga

Hmmm, #oneplus niby miał niby zwolnić proces wydawniczy i skupić się na szóstce a już myślą o wypuszczeniu nowego 5T/6.
Nowy telefon co pół roku, są w stanie zawstydzić nawet Apple.
Ciekawe jak długo będą jeszcze wspierać piątkę.
#android
  • 8
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: pewnie do grudnia, fak them hard. Byłem ich zagorzałym zwolennikiem, kupiłem 1+1, 1+2, 1+3 i jak przestali wspierać 1+1 to żal miałem niebotyczny, ale jak przestali wspierać 1+2 jak wydali 1+3 to szlak mnie trafił. Niech zdechną.
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Kupiłem piątkę bo nasłuchałem się super opinii o 3 i 3T. Ale powoli do mnie dochodzi, że powinienem był kupić iPhone.
A, że mój proces wymiany telefonów to 2 lata, to może kupię sobie iPX :P
  • Odpowiedz
@Ponc3k: 1+1 ma super wsparcie na XDA. Mam i polecam sultan rom. Fakt, ze mnie czeka wymiana na 11.11 lub black friday, ale to zalezy co bedzie tansze. Gdyby byl jeszcze 1+5 na gb za 400$ to bym bral, a z joybuy to troche ryzyko vatu i gwarancji.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: ale dlaczego chcesz za rok wymieniać 1+5? Ja mam 1+3 od dnia premiery i myślę, że spokojnie jeszcze mi posłuży. Przecież te telefony póki co mają spory zapas mocy. Wspieranie? Niby telefony z androidem powinny są wspierane 18 miesięcy i tego się chyba trzymają. 3 ma niby otrzymać Oreo na koniec roku, jak będzie zobaczymy. Jak nie zostaje XDA.
Też myślałem nad 5, ale stwierdziłem, że spokojnie ominę tę
  • Odpowiedz