Wpis z mikrobloga

@atoic:@tHoePs: Ot potrzebuje ze dwie pary jeansów i jakieś bluzy do pracy, tylko nie chciałbym wydawać 200zł na spodnie bo w pracy zdarza mi się raz na tydzień robić coś brudniejszego i mogę je szybko załatwić
@atoic: nie lubię chodzić po galeriach, chyba że oprowadzisz :) w Rzeszowie mamy coś ala dyskonty odzieżowe ale z nowymi ubraniami i często można coś fajnego trafić nie przemierzając hektarów powierzchni handlowych
@promateosz: @tHoePs: @atoic: dzięki za odpowiedzi, jak wam jeszcze coś do głowy przyjdzie to napiszcie, nienawidzę kupować ubrań szczególnie sam ale chyba nie prędko wrócę do domu więc muszę coś u was poszukać, swoją drogą już dwa miesiące siedzę w tym bieżanowie a jeszcze kawałka Krakowa nie zwiedziłem, chyba najwyższa pora ruszyć dupę :)
@metrom Z bieżanowa masz rzut beretem do Galerii Bonarka, w środku między innymi znajduję się wymieniony wyżej C&A, a od siebie dodam TKMaxx, gdzie znajdują się również ciuchy o jakich mówisz, a w dodatku ogromny ich wybór. Masz również market Auchan z działem odzieżowym co będzie taką mega budżetową opcją. Ewentualnie plac targowy dwa przystanki przed pętla tramwajową na bieżanowie.