Wpis z mikrobloga

@Nikanor_Nick: Witamy po angielskiej stronie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czołgi cofają 3km/h, ale skręcając w miejscu gąska cofa sie z prędkością 7 km/h.
Można? Można, ale tylko na jednej gąsce XD

Z tego co wiem to żaden czołg nie miał wstecznego 3 km/h, bo to wolniej niż ludzki chód.
W dodatku po kampanii włoskiej Brytyjczycy w swoich czołgach montowali nowe skrzynie biegów o 2 biegach wstecznych.
można się poczuć jak pantera


@Jolly_Roger: Pantera szybciej cofa, prawie 2 razy szybciej. No i ma fajny pancerz, który nie raz ratuje przy chowaniu się za winklem lub górką. Brytole nie mają niczego po za nadzieją, że przeciwnika zdejmie jakiś sojusznik nim zdąży nas zastrzelić.
@RelaeVEVO: Bez, ale mecz trwa 25-27 minut i czasem się nie wygrywa. 5 tys jest do badania maszyny jeśli masz bonus +30% doświadczenia dla kolejnego czołgu z gałęzi. Do modułu było nieco ponad 4 tys co też jest imponujące.
@agablazej: Gram tam tylko gównoczołgami i gdy muszę nowym czołgiem opracować podstawowe moduły żeby oszczędzić sobie wku###nia, ze mam dużo mniejsze szanse od innych, bo czołg ma bezużyteczną gaśnice, zero celności, brak gaśnic i zestawu naprawczego.
@Nikanor_Nick: ja tam tylko brytolami teraz gram, ruskich i niemców zostawiłem. comet jest spoko jak już ma saboty, caernarvon to masakrator, fv20costam tez zajebisty. ogolnie lubie. no i achilles kozak, cromwell szalony też daje radę. lubię brytoli
@Nikanor_Nick: Ee tam comet jest świetny, tylko odblokuj saboty, no i git gud w brytyjskich, ja nimi zaczynałem to szoku nie doznałem, a potem wszystkie inne nacje to był lvl easy ( ͡ ͜ʖ ͡) (Może poza Niemcami, bo obrót wieży mnie zabija, a campić nie lubię, nie wiem jak dalej)