Wpis z mikrobloga

@cabanos: Modlitwą można wiele zdziałać, ale jeśli zwyczajnie się nie klei, to czasem lepiej się zastanowić czy to na pewno jest ta droga...
  • Odpowiedz
@Zkittlez: Nie obserwuje tagu mirkomodlitwa ale #!$%@? mać, za takie durne "heheszki" powinni odsyłać na tygodniowy urlop od wykopu. Chłop pisze poważnie a ty

hehe bolec hehe ruchanie czaisz śmieszne xDD
  • Odpowiedz
#!$%@? mać, za takie durne "heheszki" powinni odsyłać na tygodniowy urlop od wykopu.


@L3gion: Dlaczego? To jest wykop, tu zawsze panuje atmosfera luźnej gumy! Urlop to powinien dostawać ktoś kto wierzy że wykop to sirius biznes
  • Odpowiedz
@bykubyk: Niestety wykop nie doszedł jeszcze do poziomu subredditów ale porównać można. To że na r/jokes (#heheszki) panuje luźna atmosfera nie znaczy że trzeba wskakiwać na r/prayers (#mirkomodlitwa) i pisać że jezusek nie istnieje a kobiete to bym ci wybolcował. Zwłaszcza że komentarz zkittleza był na iście gimbazjalnym poziomie.
  • Odpowiedz
@L3gion: Meh, to idź na reddit, gdzie masz wdrożoną ideę subreditów, ja jednak wolę ideę tagowania i luźnej atmosfery. Zwłaszcza że to mieści się w wolności słowa która nikomu nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@bykubyk: Jestem na reddzicie i też lubię mirko za luźną atmosferę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu śmiechy śmiechami ale niskiego lotu komentarz wciąż takim pozostanie. Już jak zadasz pytanie to 3/4 odpowiedzi masz w stylu "sprzedam opla". Cienka jest granica między wolnością słowa a burdelem bo wykopki wałkują jakiś "humor" przez #!$%@? 5 lat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
za takie durne "heheszki" powinni odsyłać na tygodniowy urlop od wykopu. Chłop pisze poważnie

Proszę o modlitwę za mnie i moją dziewczynę. Nie potrafimy się dogadać


@L3gion: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
może mądrzej zastanowić się nad tym że w związku coś nie działa a nie modlić się za miłość, której prawdopodobnie nie ma między tymi dwojga??


@czuly_dres: co ty chłopie, zastanowić się? może jeszcze porozmawiać? normalnie zdrowaśka ciach i szczęśliwi aż po grób.
  • Odpowiedz
  • 1
Powiem Wam tak. Wierze w moc modlitwy. Mówcie co chcecie. Mi jako katolikowi to pomaga. Dziękuję za wsparcie.
Z moją dziewczyną jesteśmy długo, pierwszy kryzys i nie mogliśmy się ogarnąć. Ale w końcu doszliśmy do porozumienia. Czeka nas dużo pracy. Dziękuję za modlitwę! Bóg zapłać! Polecam się dalszej modlitwie :)
  • Odpowiedz