Wpis z mikrobloga

@swital: Fajna jest 480, może kiedyś jak będę miał gdzie wstawić to sobie kupię na niedziele. Niedawno kupiłem swoje pierwsze auto, znaczy się już trochę czasu jeździłem ale nieswoim, teraz mam swój, też Łosia ale V70 '98 w kolorze 437-26
  • Odpowiedz
@dave_qwerty: trochę Volvo już przerobiłem, V'ki I gen były dwie - ostatnia uratowała ojcu życie w grudniu rok temu. 437 to świetny kolor, rzadko na zwykłej V'ce występował.
  • Odpowiedz
@swital: Nie znam szczegółów zdarzenia, ale blachy to ma solidne, zwłaszcza jak widzę, że taka V'ka II gen potrafi rozwalić renówkę, że nadaje się tylko do kasacji, staranować dosyć spore drzewo i kierowca wychodzi bez szwanku (a Łosia wystarczy podreperować i będzie dalej jeździł). Ogłoszenie z 437 stało i stało z początku to olewałem i jakoś w ostatniej chwili się zebrałem, pojechałem i kupiłem, bo w wypasie miało to czego
  • Odpowiedz
@swital: pewnie ogłoszenie wisiało jeszcze wtedy kiedy nie rozważałem Volvo. Jak zacząłem się rozglądać za V70 to w pewnym momencie pojawił się jedyny 437, albo już wisiał nie pamiętam i wisiał dopóki go nie kupiłem. Zrobię za jakiś czas prezentację na VF
  • Odpowiedz