Wpis z mikrobloga

@Ikarus_280:
Przychodzi trup baby do lekarza i kładzie się na leżance. Lekarz na to:
-Co mi się pani tutaj rozkłada!
A trup baby:
-Przecież nie będę gnić w poczekalni!
#!$%@? ta stronka. dac im dzisiejsze mozliwosci te 16 lat temu to by byli pro
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Internet w latach ~2000 to było coś pięknego. Królowały strony robione przez amatorów. Teraz ciężko takie znaleźć, w Googlach lądują ekstremalnie nisko.
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: moje miasto i moja szkoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynałem 8 lat po tym, kiedy oni skończyli, a nauczyciele prawie wszyscy ci sami, woźny ten sam, sale takie same, tylko akurat nową salę gimnastyczną postawili i elewację zaczęli ocieplać ( ͡ ͜ʖ ͡) a wszystkie budynki z działu "najbrzydsze" wciąż stoją, mimo że było im wieszczone rychłe zawalenie
  • Odpowiedz
a wy jakim autem jeździliście w liceum


@Ikarus_280: osiemnastkę kończyłem w styczniu, więc miałem szansę zostać pierwszą osobą w klasie z prawkiem. Skoda Felicia 1.3 Kombi '98 po ojcu zbierała od kilku lat mech na parkingu, kurs rozpocząłem już w październiku żeby do egzaminu przystąpić zaraz po urodzinach. Taki #!$%@?. Zdałem za trzecim podejściem dopiero jakoś w czerwcu (po drugim niezdanym egzaminie trochę zrezygnowany zwlekałem z zarejestrowaniem się na kolejny
  • Odpowiedz
O kurde, jaka kapsuła czasu. "postanowiliśmy połączyć ognisko z nocowaniem. Niestety, to wykluczało obecność dziewczyn, kótrych konserwatywni rodzice nie pozwoliliby na taki wypad"
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Też miałem kaszla, ale mój zamykał szafę (serio 140km/h) nikt nie wierzył, zanim nie przejechał się. Aha fotel kierowcy był od jakiegos VW, więc tylna kanapa była tylko dla leżących wzdłuż (mam 193cm). Umarło w nim chyba zawieszenie, nie pamiętam. Oddałem za skrzynkę browaru.
  • Odpowiedz