Wpis z mikrobloga

o #!$%@? tutaj chodzi
zachecony liga wykopu zarejestrowalem sie na fejsit i zaczalem grac
za kazdym razem jak gram mecz na ich serwerach mam dziwne opoznienia, net graph pokazuje wszystko ok ale mimo to mega widoczne sa minimalne opoznienia, gdzies kogos zabije jakims lan tapem to strzal jest oddawnay tak na prawde troszke pozniej niz kilkne mysza, jak zgine to tez mam takiego laga i gine chwile wczesniej niz mi sie to na ekranie wyswietli, no ogolnie mam takie opoznienia czasem i scinki
to moze miec jakis zwiazek z tym, ze mam mniej fpsow niz 128 czy nie?

to jest wlasnie bardzo podobne uczucie jak granie lekko ponizej bariery 60fpsow przy 60hz monitorze, jeszcze z pol roku temu tak gralem i wlasnie mi to co nieco przypomina
#csgo
  • 5
@RBNG na zwykłych mm też to jest, może teraz zwróciłeś na to uwage, bo zaczęło wchodzić:D jest też tak czasem, że mimo że się już schowało za ścianą to i tak giniemy cofając się do poprzedniej pozycji i to jest #!$%@?ące.
@RBNG: Tak, to wina niskich fps i ich skoków, zauważyłeś teraz dopiero ale na standardowych też to było...

Poczułem różnicę jak przeskoczyłem z 160 fps na 400 i wszystko zaczęło nagle wchodzić jak powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczułem różnicę jak przeskoczyłem z 160 fps na 400 i wszystko zaczęło nagle wchodzić jak powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@leon0xxx: ale ja tego nie czuje ma meczmejkingu a na faceicie tak
raczej to nie fpsy tylko jakis lag dziwny, zagralem kilka zwyklych meczy bez AC i jest to samo
oddaje strzal typowi w banie i nie ginie od razu tak jak normalnie na mm tylko z