Wpis z mikrobloga

@greg1970: jak do mnie jeden kierowca (stary Janusz, widać że były taksówkarz) bez przerwy nawijał o tym jak uber jest najzajebistszym wynalazkiem ludzkości to myślałem, że wyskoczę przez okno XD
Potem z nerwów wystawiłem mu 3 gwiazdki, ale ostatecznie zmieniłem na 5.

Z niecierpliwością czekam na trochę lepszy car sharing oraz dekryminalizację jazdy po pijaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powinna być opcja do wyboru przed zamówieniem kursu - chcesz gadać czy nie. Ja akurat lubię sobie pogadać z uberami, ale nie zawsze mam ochotę ʕʔ
  • Odpowiedz
@greg1970: dlatego mi się podoba jak kierowca czeka na moją reakcję. Jak rzucę pytankiem to sobie pogawędziy, a jak nie to cisza. 5 gwiazdek pyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masiakla: mnie to tak zniechęca do Ubera XD kierowcy często się zachowują jakby wyczytali gdzieś że to ich obowiązek aby utrzymać rozmowę do tego stopnia, że można się poczuć jak na randce, mi się np. tak bardzo nie chce opowiadać o moim życiu jakiemuś randomowi którego widzę pierwszy i ostatni raz ever prawdopdoobnie xD
  • Odpowiedz
  • 16
@greg1970 a ja tam lubię pogadać z losowym kierowcą, czy to w taksówce, cz uberze. Można się czegoś ciekawego dowiedzieć, wyłączyć trochę od własnych problemów i po prostu niezobowiązująco porozmawiać o dupie maryni. Chyba że to jakoś Janusz i zaczyna ostrą gadkę o polityce, to wtedy nie.
  • Odpowiedz
@greg1970: Ja akurat częściej trafiam na takich co nie umieją przestać gadać, ale przynajmniej nie walą jakiejś januszowej gadki tylko coś pogadają ciekawie.
  • Odpowiedz