Wpis z mikrobloga

w dobie ciśnięcia katolików na każdym kroku (patrz UE) jest to jednak jakaś forma odwagi.


@niewieszocb: Tak jak nie przeszkadzają mi (i jak dla mnie nikomu nie powinni) ludzie, którzy z własnej woli chcą się spotkać i pomodlić, chociażby w zorganizowanej akcji jak ta, tak twierdzenie, że katolikom (czy ogólnie chrześcijanom) w UE tworzy się problemy i manifestowanie swojej wiary stanowi jakikolwiek akt odwagi, to już daleko idąca hiperbolizacja. W
  • Odpowiedz
w dobie ciśnięcia katolików na każdym kroku (patrz UE) jest to jednak jakaś forma odwagi.


@niewieszocb: no #!$%@? rzeczywiście. trzeba wielkiej odwagi żeby pokazać otwarcie, że się czaruję anty islamską barierę ochronną
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Nie mówię o jakiejś tam barierze co wymyśliłeś tylko o wyjściu bo wiadomo że będzie publiczny hejt.

@tigletpilesarus: Wiele mądrych słów wymieniłeś, ale wystarczy zobaczyć jak na zachodzie ułatwia się życie wiadomo komu, promowanie innych rozwiązań to też jest ułatwianie, czy to poprzez dawanie ulg w podatkach czy poprzez faworyzowanie ludzi typu BMW (bierny mierny ale wierny).

Zresztą co mnie to, sam nie pamiętam kiedy bylem w
  • Odpowiedz
Nie mówię o jakiejś tam barierze co wymyśliłeś tylko o wyjściu bo wiadomo że będzie publiczny hejt.


@niewieszocb: a dziwisz się? ludzie chcą czarami odpędzić inne czary. i robią to publicznie.

Takie akcje nie są "cool" "nowoczesne" i "europejskie", więc tak, trzeba mieć odwagę i asertywność aby to robic.


@goparys: to samo mogę powiedzieć o sraniu na środku chodnika
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Nie znam szczegółów, nie interesuje też mnie co robią i w jakim celu. Wiem że nie robią nic złego, a wyjście takiej grupy wymagało i odwagi i zaangażowania.
Jakby to byli ludzie od potwora spaghetti to pół wypoku by piało w najlepsze że cóż to za niesamowita akcja.
I szczerze mówiąc nie interesuje mnie to dalej. Ta dyskusja też nie.
  • Odpowiedz