Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym przebadać swoją gospodarkę hormonalną, głównie sprawy związane z tarczycą i testosteronem. Czy polecacie jakąś placówkę we Wrocławiu, która robi takie badania w jakimś pakiecie? Rozglądałem się chwilę w Internecie i większość ofert to jakieś pakiety zdrowych mężczyzn, w których jest pełno badań, które mnie nie interesują, albo można badać konkretne rzeczy, jednak na tym zwyczajnie się nie znam i nie wiem, które są potrzebne.

#wroclaw #medycyna
  • 10
@taktoracja: w sensie takim ze idziesz na rejstracje placisz i dostajesz od cholery swistkow skierowan do labow. Z automatu umawiasz sie z lekarzem na jakas godzine. U mnie gdyby byl dostepny lekarz z rana to calosc zajelaby okolo 2h - bo na wyniki czeka sie okolo godzine, a druga godzina ci zejdzie na laboratoriach. A tak umowilem sie dopiero na popoludnie, wiec nie ma problemow obcykal wszystko z rana, a potem
@taktoracja: krew w ilosci 3 albo 4 probek, mocz do kubeczka (#!$%@? mnie to na lopatki), potem jest EKG i u pielegniarki wzrost waga i cisnienie. Oni to wszystko klepia w kompa i lekarz na koncu ma podsumowanie i na tej podstawie omawia co i jak.