Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Endrjoo: @FrasierCrane: Mówisz o blueborne? Załatane z aktualizacją zabezpieczeń z 5 września, więc w przypadku nowszych telefonów, xiaomich, apple i posiadaczy custom romów to już raczej nie problem. Gorzej jak masz trochę starszy telefon, gdzie producent się wypiął na aktualizacje zabezpieczeń. Co do słuchawek to sam od niedawna posiadam słuchawki BT za 150 i porównując do słuchawek klasycznych w tej samej cenie to jakość dźwięku stoi na tym samym poziomie.
@printf: rowniez mam mi6 i majac te przejsciowke zupelnie nie rozumiem bolu dupy. W czym to przeszkadza? Nawet moim zdaniem jest o tyle lepiej, ze nie ma bezposredniego nacisku na wtyczke sluchawek tak jak w przypadku telefonow z wejsciem jack, a co za tym idzie ciezej je uszkodzic. Dzieki usunieciu jacka upchali inne fajne rzeczy do srodka, a sluchawki dzialaja tak jak dzialaja, trzeba podlaczyc dodatkowy kilkucentymetrowy kabelek, faktycznie tragedia
szajsung i szrajomi sa bez jacka to mówią 'jakoś mi to nie przeszkadza myślałem z będzie bardziej uciążliwe'


@smutna_rzaba: szajsung jak na razie montuje jacki.
Dla mnie wejście jack jest ważne. Często ładuję telefon i słucham muzyki. Kupiłem sobie słuchawki bluetooth, ale potrzeba ich ładowania sprawia, że leżą nieużywane.
Jednak jeśli nie będę miał wyjścia i wszystkie popularne telefony będą wychodzić bez jacka to nie będę szukał jakichś egzotycznych telefonów, które