Wpis z mikrobloga

@Winyl-: tylko czy Popek odstaje intelektualnie od wielu posłów, którzy często siedzą w sejmie od kilku kadencji? Już po nim prędzej spodziewałbym się przemyślanego głosowania, niż po amebach siedzących od 20 lat na samych urzędniczych stołkach i czekających na instrukcje z góry.
@PtactwaWiele: #!$%@?, 2017, typek odkrył, że w PARTIACH (Kukiz uparcie twierdzi, że partii nie ma) istnieje coś takiego jak przekaz dnia i dyscyplina partyjna. Idź to gdzieś ogłoś, ten spisek. Mózgu.

@Jade: Konstytucja? Ten PRL-owski relikt? Kto by się przejmował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Winyl-: ale tak jak powiedziałem u Kukiza tego nie ma. Pozniej sa komentarze ze ktos sie wylamuje bo zaglosowal inaczej niz cala reszta. A po prostu glosowal zgodnie z tym co na dany temat sadzi.

To Ty mozgu popierasz wybieranie partii zamiast wybieranie ludzi...

W malym miescie nie robi ci roznicy z jakiej partii wybierasz prezydenta bo to nic nie zmienia i polecam ten styl zycia. Z czystym sumieniem zaglosowalem na
ale tak jak powiedziałem u Kukiza tego nie ma.


@PtactwaWiele: no i co z tego? To tylko potwierdza, że u Kukiza masz zgraję przypadkowych ludzi. Co raczej nie stanowi o obliczalności jego polityki.

To Ty mozgu popierasz wybieranie partii zamiast wybieranie ludzi...


@PtactwaWiele: Z tego co kojarzę, to w parlamencie głosuje się przez WIĘKSZOŚĆ. A tę osiąga się dyscypliną partyjną w partii, która prezentuje JEDEN PROGRAM. A nie milion programików
@Winyl-: Gdybys chociaz troche potrafil czytac ze zrozumieniem to zapewne zrozumialbys ze rozumiem to jak dzialaja partie polityczne, tylko po prostu mi sie to nie podoba. Ale zamiast tego widze ze wolisz rzucać wyzwiskami zamiast podjac normalna dyskusje co w sumie pasuje zapewne do Twoich krzyzykow na wyborach.

Nie wysilaj sie na odpisywanie bo nie chce mi sie kontynuowac rozmowy w takim tonie. Zapomnialem juz ze kazda rozmowa o polityce w
@Winyl-: Ja osobiście już wolę tego Kukiza i jego ugrupowanie, które głosuje zgodnie z sumieniem niż bandę z PO, PiS, Nowośmiesznej (Ci pokazują, że każdy jeden debil się tam może dostać, a taki Popek to pewnie by zagiął intelektualnie Petru, Scheuring-Wielugs, Gasiuk-Pihowicz, tego co oskarża Kaczyńskiego o wszystko co złe na świecie i resztę towarzystwa) i w dodatku dzięki Kukizowi dostaliśmy w sejmie jednego z najlepszych posłów Liroya.