Wpis z mikrobloga

@Chudzinx: no a jaok to krol wysublimowanego inteligentnego zartu xD obejrzyj sobie ten material ok, bo gosciu nie wie co powiedziec jak brnie w te swoje glupoty o ubezwłasnowolnieniu kobiet, koza to przynajmniej kogos pojechal i pozniej mielismy okazje ogladac zszokowanego przechodnia a tutaj nic

spojrz na moment w 22:48 ta kobieta wypadla 10x lepiej niz jaok
@goltus: wczoraj oglądałem, w tej chwili nie mogę bo nie mam dźwięku. Z tego co pamiętam to ta kobieta wyszła na #!$%@?ętą, jakby coś ćpała. Różnica między Jaokiem a Kozą jest taka, że (przynajmniej się starają) Jaok próbuje doprowadzić do samozaorania rozmówcy a Koza próbuje rozmówcę wyśmiać, obrazić - co jest właśnie brakiem inteligencji, tylko żartem na poziomie "rucham Ci matkę".
@Chudzinx: to ty chyba jednak inny material widziales xD gosciu pierw mowi ze zbiera podpisy w sprawie zabraniu godnosci kobietom a pozniej wycofuje sie z tego zartu mowiac ze to taka przenosnia hahahah kobieta go kulturalnie zgasila mowiac ze takie zarty sa szkodliwe spolecznie (gdzie w sumie po czesci ma racje) i ciecie, nigdzie nie zauwazylem u niej objaw zacpania albo #!$%@? no chyba ze sam fakt bycia na takiej manifestacji