Wpis z mikrobloga

@MisiekGT: nie musisz mieć opakowania już od dobrych paru lat. Musisz znać mniej więcej datę zakupu - jeśli przelew, to wystarczy, jeśli płatność kartą, to też wystarczy. Jak gotówką, to trochę jesteś w tyłku, ale też powinno się dać znaleźć (niestety przy odrobinie chęci sprzedawcy).
  • Odpowiedz
@muak47: W świetle przepisów prawa paragon jest niepotrzebny, a tylko pomocny przy składaniu reklamacji. Wystarczy świadek, który poświadczy, że kupiłeś przedmiot w danym sklepie. Ewidencję sprzedaży sklep ma i niech sobie szuka paragonów/faktur u siebie, jak mu do czegoś potrzebne.
  • Odpowiedz
  • 1
@muak47 weź spróbuj wrzucić ją do kompa i sformatować jakimś zewnętrznym programem. Uratowałem tak z 10 pendriveow w szkole ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@muak47: w telefonie jej nie widać? Ja używałem jako pendrive przez adapter, też coś jebło i nie było widać. W telefonie wykryło. Potem w kompie prawym na mój komputer, zarządzanie i w dyskach format.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: nie muszą tego znajdować, to jest ich dobra wola.
Pytanie, gdzie kupował i gdzie reklamuje, bo jak u producenta bezpośrednio to oni sobie paragonu nie znajdą jak kupował gdzie indziej, nawet jakby chcieli xD
  • Odpowiedz