#dino #sandisc

Gdybym zainwestował w tym samym momencie 21tys w sandisca zamiast w Dino dzis miałbym jakies 400tys. A tak jeste 6k na minus.

Ale to jest śmieć niesamowity xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach