Wpis z mikrobloga

Dobra chyba czas zrobić mały coming out, mimo ze kilka pomyslow jeszcze mam, ale po prostu nie mam kiedy ich pisac ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem to zrobic na oficialnym #wykopparty no ale sie chyba nie doczekam

Tak jak wiekszosc z Was wie, moje wszystkie wpisy spod tagu #opowiescimango byly zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo tez pewnie z Was wie ze jestem #falszywyrozowypasek
Swietnie sie bawilem piszac te historie i mimo, ze byly zmyslone to inspirowaly mnie do nich wydarzenia z zycia ludzi z mojego otoczenia.
Takze ziarenko prawdy w kazdej historyjce bylo :-)

Korzystajac z okazji pozdrawiam mirabelke @Symmachus ktora na moim zdjeciu z #nintendoswitch zauwazyla moje prawdziwe oblicze w odbiciu okularow ( ͡° ͜ʖ ͡°) byl to celowy zabieg ale prawie nikt jak widac nie byl az tak dociekliwy :-)
Nie miałem zamiaru robić żadnego eksperymentu społecznego no ale troche taki wyszedł. Pierwsze co zauważylem, to to ze sporo ludzi na mirko ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Podejrzewam, ze wiek uzytkownikow moze byc tu kluczowy.
Druga sprawa to mizoginia. O ile wpisy zmyslalem, tak w komentarzach nie dotyczacych bezposrednio wpisu staralem sie wyrazac moje wlasne zdanie, ktore imo bylo sensowne i logiczne, tym bardziej ze w ostatecznym rozrachunku nie dostawalem kontrargumentow. Dostawalem natomiast mase komentarzy o tresci #logikarozowychpaskow , "jestes rozowym, to dlatego" itd. moje ulubione tematy to byly tematy zdrad bo tam to zawsze bylo ze rozowe sa z-----e itd xD no tak, bo przeciez faceci nie zdradzaja i nie zachowuja sie nielogicznie xDD nic a nic xDDD

Najbardziej r-----------y mnie komentarze, ze jestem stuleja i #przegryw wymyslajacym historyjki dla atencji xDD cos w tym jest chociaz ani stuleja ani przegrywem bym sie nie nazwal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjecie z #pokazmorde bylo autentyczne i moje. Przerobione appka face app :-) wiele osob to widzialo, ale te komentarze raczej usuwalem ;p wlasciwie to oprocz grafik, zdjec z wesel itd. to kazde zdjecie bylo zrobione przeze mnie.

Masa wiadomosci na PW. W tej kwestii bywalo roznie. Po poradnikach mialem duzo pw z powaznymi pytaniami o porady. Na te odpisywalem powaznie, czasem sie przyznawalem ze jestem niebieskim. Ludzie mi sie zwierzali i nie chcialem ich robic w c---a. Zarty tez maja swoja granice. Btw. @dorotka-wu rozumiem, ze w tych okolicznosciach oferta noclegu przed #trojmiejskiewykopiwo jest nieaktualna xD

A no i dostalem jednego naganiacza xD nie wspominam tego dobrze

W sumie nie wiem co moglbym jeszcze napisac, mozliwe ze Wy macie do mnie jakies pytania to walcie smialo :)

Na koniec robie #pokazbrode (σ ͜ʖσ)

#zarzutka #zarzutkamasterrace #oszukujo

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Dobra chyba czas zrobić mały coming out, mimo ze kilka pomyslow jeszcze m...

źródło: comment_ZuP9fDUNxK3E4rJ04Bfb4BupENktUkvq.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@taajniak napisalem juz jakim programem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i spoko, ze porownujesz udawanie kogos kim sie nie jest w internecie do zoofilii. Rozumiem ze jakbym udawal innego faceta niz jestem to juz wporzo? Moze wyda Ci sie to niepojete ale polowa wykopu nie jest ludzmi na ktory sie kreuja na tym pprtalu :)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Musisz mieć zajebiście smutne życie skoro poświęcasz swój czas na takie rzeczy. Jest mi Cię mocno żal :/ P.S. Props za czubakę ale od patrzenia na tę brodę chce się rzygać.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Działając w taki sposób przyczyniasz się do ogólnego przeświadczenia że wszystko jest zarzutką a udzielanie konstruktywnych porad po czyimś wpisem nie ma sensu. Poza tym wymyślanie tego typu rzeczy tylko po to aby opisać je na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Serio? Ewidentnie Ci się musiało nudzić, aczkolwiek mając dostęp do internetu dziwi mnie że wybrałeś taką a nie inną formę rozrywki. Zresztą Twoje wnioski nie są jakieś odkrywcze, wystarczy
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Przypomniała mi się wasza akcja jak sprawdzaliście czy za paste o serwerowni rzeczywiście banują xD Potem wyrywaliście bany za zakładanie nowych kont, mimo że poprzednie miały perma xD
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie znam cię, więc dla mnie nie udawalbys kogoś innego, tylko byłbyś jakimś facetem. Ty natomiast przez kilka miesięcy udawales kobietę, wczules się w ta rolę i nawet sobie wymysliles historyjkę jakoby cię 2 chłopów na raz chciało brać. Prawda jest taka że jarała cię atencja, i tak w to wpadłeś że nawet umowiles się na wykop party i nagle zonk nie ? Trza było jakoś odkręcić. Są faceci
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Teraz wydaje Ci się, że jesteś taki fajny śmieszek, jak to nie wkręciłeś ludzi, jakich to opowieści nie natworzyłeś. Za kilka lat sobie to przypomnisz i nie wyrobisz z zażenowania. Wpisujesz się idealnie w stereotyp mirka-przegrywa z piwnicy :) Cringe overload.
  • Odpowiedz
  • 0
@taajniak nie wymyslilem historyjki ze chcialoby mnie brac dwoch na raz xD na jakie wykop party sie umowilem? Co Ty pieprzysz? XD

@Mave dziekuje za diagnoze :) wiec jestem przegrywem kruci
  • Odpowiedz