Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 169. Jeśli jednostka w danej cywilizacji coś odkryje w swojej świadomości to dowiaduje się o tym cały kolektyw cywilizacji podświadomie.
Zostało to przekazane z channelignu, ale i nasi ludzcy naukowcy przeprowadzili eksperyment na małpach. Mianowicie na jednym kontynencie nauczono małpy pewnych czynności z narzędziami, a po jakimś czasie te umiejętności posiadały małpy na innym kontynencie.

Jest to jedna z wielu możliwości ingerowania w cywilizacje. Wystarczy zreinkarnować grupę istot w daną cywilizację i w ten sposób stopniowo zmieniać jej kolektyw. Taki zabieg ma miejsce obecnie w naszej cywilizacji. Zarówno ze strony ciemnych jak i jasnych sił.

:::::::::: 170. Chupacabra.
Chupacabra to wynik eksperymentów genetycznych. Służy do wysysania energii ze swoich ofiar. Następnie ta energia jest od niej zbierana i składowana.
Chupacabra posiada umiejętność hipnotyzowania swoich ofiar.
Jest to "zabawka" którą otrzymali ludzie z "ciemnego rządu" w prezencie od negatywnych obcych.

:::::::::: 171. Upadek systemu finansowego.
Upadek został zaprojektowany przez ciemne siły zanim jeszcze ten system powstał. Po to aby później zaproponować "lepsze" rozwiązanie w postaci likwidacji gotówki i utworzenia systemu finansowego w formie całkowicie elektronicznej i scentralizowanej. Pozwoliłoby na niemalże całkowitą kontrolę i ubezwłasnowolnienie ludzi.

Na szczęście przepowiedziano jeszcze powstanie alternatywnej wolnościowej inicjatywy ze Szwajcarii. Myślę że odnosiło się to do Bitcoina który co prawda jest elektroniczny ale nie scentralizowany.
Niedawno pojawiła się informacja że Szwajcaria wprowadza możliwość płacenia podatków w Bitcoinach. Myślę że to początek całkowitego upowszechniania kryptowaluty w tym kraju.

Przekaz ten wyszedł zanim powstał Bitcoin. Dla mnie to kolejny z dziesiątek potwierdzeń na autentyczność tego konkretnego channelingu.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywnete...

źródło: comment_pj0zeGEJDwFd6DFe7cmWG1r3YxtgCFJT.jpg

Pobierz
  • 3