Wpis z mikrobloga

Wanna czy prysznic?

Nie rozumiem jak można kąpać się w wannie. Jak byłem mały to w domu byłą tylko wanna i nie było innego wyjścia ale teraz nie wyobrażam sobie by męczyć się w tym czymś.
Ostatnio był u mnie znajomy, pierwszy raz w moim domu, wrócił z łazienki i pyta gdzie mam drugą łazienkę, mówię mu że nie ma a on się pyta to gdzie mam wannę?
Wtf? Jaką wannę? Po co? Prysznic jest
A on jeszcze bardziej zdziwiony że jak to w domu nie ma wanny..

U teściów będą robić remont łazienki, do tej pory mieli tylko wannę co mnie wkurzało bo nie potrafiłem się w tym myć, co innego jak miałem metr dwadzieścia w kapeluszu za gówniarza ale teraz takie akrobacje to nie dla mnie no i mówię do teścia:
- Fajnie, w końcu zrobicie sobie prysznic - spojrzał na mnie jak bym gwałcił mu córkę
- Będzie tylko wanna - odcharknął

Ok, rozumiem że może fajnie raz na jakiś czas zrobić sobie kąpiel i pomoczyć dupę w gorącej wodzie ale do codziennego użytku uważam że wanna jest beznadziejna, a Wy jak myślicie?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #higiena i trochę #humorobrazkowy
metrom - Wanna czy prysznic?

Nie rozumiem jak można kąpać się w wannie. Jak byłem ...

źródło: comment_7suiu7F9RVDm2Fr5AmFQPw6Tf9bzsnEh.jpg

Pobierz

Co lepsze do codziennego użytku?

  • Prysznic 64.6% (135)
  • Wanna 22.5% (47)
  • Nie mam zdania, nie myje się 12.9% (27)

Oddanych głosów: 209

  • 24
  • Odpowiedz
@metrom: jak się ma miejsce, to warto zrobić i to i to. Od x lat w mieszkaniu rodzinnym i na wynajem trafiam łazienki z samym prysznicem - no i fajnie, ekspresowo dupa umyta. Ale raz na sto lat bym sobie kurde pomoczył się, walić ekologię :3

A na stare, teściowe, lata to chyba faktycznie przysznic lepszy - z niskim brodzikiem, stołeczkiem. Chociaż widziałem, że są wanny z drzwiczkami :D
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@metrom: ja bym chciała wannę z przezroczystą rozkładaną ścianką. na co dzień używam prysznica, ale strasznie lubię pomoczyć dupsko w wannie raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
@metrom bulshit. Odpowiednio szeroka wanna z płaskim dnem, do tego szyba żeby nie chlapać, i masz wszystkie zalety prysznica i dodatkowo ficzery wanny. Nie musisz się cały rozbierać żeby umyć głowę albo dupe. Mam tak w domu i zrobiłem to z pełną premedytacją. Oczywiście przy większej łazience miałbym jedno i drugie, ale sam prysznic to dla mnie nieporozumienie
  • Odpowiedz
Odpowiednio szeroka wanna z płaskim dnem


@spoxman: tyle że wtedy już jest kiepska jako wanna, rozglądałem się za takim rozwiązaniem i albo wanna była kiepskim prysznicem albo prysznic kiepską wanną, nie da się tego połączyć bezboleśnie
  • Odpowiedz
@spoxman: nieporównywalnie więcej wody trzeba by zakryć pośladki, poza tym i tak musi być wysoka więc ciężko się wchodzi gdy chcesz wziąć prysznic, beznadziejna jako wanna i jako prysznic
  • Odpowiedz
@metrom: Zgadzam się z Tobą w 100%. U mnie też kobita nie wyobrażała sobie łazienki bez wanny, a ja ją chciałem wywalić, bo nie lubię podnosić wysoko nóg, żeby wejść do wanny i się umyć. Ale nie, ma być i już, bo dziecora będzie tylko tak myć i nie wyobraża sobie w wannie. A ja mam przez to się wkurzać całe życie bo dziecko będzie się myło przez 2-3 lata...
  • Odpowiedz
@metrom: do codziennego tylko prysznic. Do tego by sobie wypocząć, wymoczyc się to tylko wanna. Więc najlepiej oba mieć, ale jak nie można to tylko prysznic
  • Odpowiedz
@metrom wolę wanne. Prawie codziennie wlewam gorącej wody, ściągam skórkę z napleta i się moczę godzinami. Teraz zaczyna się sezon grzewczy więc jak rozpalę w kominku to przy okazji wannę mam podgrzewaną. Więc niekiedy siedzę tam od rana do południa.
  • Odpowiedz